Od prvních dodávek nástaveb na automobilovém podvozku se zaměřujeme na variantu montáže přímo v ČR. Nabízíme tak širší možnosti pro řešení individuálních  přání zákazníků a nadstandardní kvalitu zpracování i originální technická řešení.
Předností našich plošin je robustnost, přesné ovládání a snadná obsluha. Plošiny mají dobré pracovní charakteristiky, jednoduchou údržbu  a především garantovanou a prověřenou kvalitu. Naše společnost dodala přes 650 plošin na podvozku.
Investujeme dlouhodobě do vybavení našich montážních dílen. V roce 2013 jsme otevřeli další provoz, který naši montážní kapacitu zdvojnásobil.

Přinášíme Vám nástavby šité na míru!

Uvedené příklady ukazují možné kombinace typů plošin a podvozků, které jsme navrhli a vyrobili dle konkrétních přání zákazníků. V případě zájmu si vyžádejte individuální nabídku. Kompletní nabídku standardních sériových modelů naleznete v Katalogu plošin > Nástavby

Plošina B200PX na podvozku Avia

Našemu zákazníku z oblasti technických služeb jsme předali další z řady našich plošin B200PX na podvozku DAF LF 230 FA 7,5t. Technické služby budou vozidlo využívat pro práce na opravách osvětlení, budov a údržbě veřejného prostranství.

Plošina B200PX na podvozku Avia

Pro energomontážní firmu jsme dodali plošinu B200PX na podvozku Iveco ML1100E vhodnou do těžko dostupného terénu s nosností až 300 kg.

Plošina E140P na podvozku Ford Ranger

Pro zákazníka ze Slovenska z energetického segmentu jsme dodali pracovní plošinu E140P na podvozku Ford Ranger. Plošina je používána pro údržbu vedení nízkého napětí.