Snímatelná nástavba E148T, podvozek Fiat DUCATO

Plošina byla konstruována na přání zákazníka jako snímatelná výměnná nástavba. Na podvozek byl umístěn speciálně vyvinutý nosič, který umožňuje uchycení dalších nástaveb. Kromě plošiny je to např. nádrž na kapaliny, sypač nebo mobilní dílna. Nosič umožňuj

Technická data

Podvozek: Fiat Ducato
Pracovní výška: 13,8 m
Stranový dosah: 8,9 m
Nosnost koše: 200 kg
Celková hmotnost: 4500 kg

product ID: 40

Poptávka

Popis
 

Plošina byla konstruována na přání zákazníka jako snímatelná výměnná nástavba.
  • Prohlédněte si naše video

Na podvozek byl umístěn speciálně vyvinutý nosič, který umožňuje uchycení dalších nástaveb. Kromě plošiny je to např. nádrž na kapaliny, sypač nebo mobilní dílna. Nosič umožňuje také snadné využití podvozku jako valníkové nástavby. Předností technického řešení ROTHLEHNER je možnost víceúčelového využití jednoho podvozku, snadná manipulace a velmi rychlá výměna požadovaných nástaveb. Nosič je vybaven systém snadného najetí pod odstavenou nástavbu, takže usazení a upevnění nástavby zvládne jeden pracovník.

Podvozek je dále vybaven tažným zařízením ISO 50. Přívěs s celkovou hmotností do 2 t lze připojit jak s valníkovou nástavbou tak jakoukoliv další aktuálně používanou.

  • Snímatelná univerzální nástavba
  • Vysouvací opěry do strany pro snadné sejmutí nástavby
  • Lze využít celou ložnou plochu pro převoz materiálu po namontování bočnic valníku
  • Snadné nasazení a sejmutí nástavby

Galerie
 

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.