Společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny je pro Vás nejlepší volbou při rozhodování o ekonomickém vynaložení prostředků při nákupu pracovní plošiny. Zprostředkováváme prodej plošin, jak nových tak použitých. Každý zákazník je pro nás mimořádně důležitý. Máme stabilní, motivovaný a vysoce kvalifikovaný tým spolupracovníků čerpající z dlouholeté zkušenosti z oboru.

Naše zkušenost nám umožňuje navrhnout tu nejlepší alternativu pro Vás.

 

 • Skladové stroje - speciální cenová nabídka

  Skladové stroje - speciální cenová nabídka (6)

 • Autoplošiny

  Autoplošiny (27)

  Naše firma je výhradním dovozcem plošin GSR na automobilovém podvozku již od roku 1997. Nabídka autoplošin GSR zahrnuje ocelové teleskopy, klouby a výložníky s JIB rameny v pracovních výškách 12 – 36 m montovaných na podvozcích dodávkových, skříňových nebo klasických nákladních automobilů. Široká paleta použitých silničních podvozků jako např. Ford, Nissan, Fiat, Iveco, Peugeot, Mercedes Benz, MAN, ISUZU nebo terénních podvozků s náhony 4×4 umožňuje zákazníkům zvolit optimální kombinace pracovní výšky, hmotnosti, druhu pohonu a průjezdnosti autoplošiny. Autoplošiny mají dobré pracovní charakteristiky, a především prověřenou kvalitu. Další podstatnou vlastností je jednoduchá, nenáročná údržba a dostupnost náhradních dílů. Od roku 1997 jsme dodali přes 430 autoplošin.
 • Nůžkové plošiny

  Nůžkové plošiny (35)

  Nůžkové plošiny využijete jak pro práci v interiéru, tak v terénu. Elektrické nůžkové plošiny s nešpinícími pneumatikami bez problému projedou dveřmi a hodí se především pro použití ve vnitřních prostorách, velké plošiny s dieselovými motory zvládnou i náročné venkovní podmínky.
 • Kloubové plošiny

  Kloubové plošiny (15)

  Kloubové plošiny se skvěle hodí tam, kde potřebujete velký stranový dosah. Robustní konstrukce zaručuje dlouhou životnost plošiny a snadný přístup ke komponentům zase jednoduchou údržbu. Elektrický pohon podvozků efektivně řeší nebezpečí úniku oleje z hydraulických pohonů. Malý poloměr otáčení a vynikající manévrovací schopnosti dělají z kloubových plošin užitečného a praktického pomocníka.
 • Přívěsné plošiny

  Přívěsné plošiny (13)

  Plošiny za auto neboli přívěsné plošiny jsou vhodné pro všechny dokončovací a opravné práce na velkých stavbách, ale i na rodinných domech. Jejich předností jsou kompatní rozměry a nízká hmotnost, která umožňuje snadnou přepravu a usnadňuje manipulaci na místě práce. Plošiny využijete při pracích na fasádách a střechách nebo při prořezávání stromů a různých údržbářských činnostch v interiéru i exteriéru budov. Výhodou je i možnost zavěsit plošinu za auto.
 • Sloupové plošiny

  Sloupové plošiny (14)

  Samohybné sloupové plošiny využijete při údržbě výrobních provozů nebo skladů. Jejich univerzální nasazení pro práce uvnitř i venku s příznivou pořizovací cenou z nich činí velmi efektivního pomocníka. Údržba plošin a ovládání je velmi snadné a intuitivní. V nabídce najdete plošiny samohybné nebo plošiny s opěrami pro ruční ustavení.
 • Pásové plošiny

  Pásové plošiny (24)

  Nabízíme kompaktních nůžkové pracovní plošiny určené pro práce v interiéru i exteriéru. Jedná o speciální plošiny, které svojí konstrukcí rozšiřují možnosti nasazení nůžkových plošin díky systému automatického nivelování do pracovní polohy. Dále jsou v naší nabídce i kloubovo teleskopické plošiny se stranovým dosahem. Stroje jsou koncipovány pro náročné až extrémní nasazení a univerzální požadavky při zachování kompaktních rozměrů.
 • Speciální plošiny

  Speciální plošiny (10)

  Speciální plošiny využijete v interiéru i venkovních prostorách. Do interiéru jsou vhodné úzké speciální plošiny, které najdou svoje využití především při údržbářských pracích ve vysokých budovách. Vyznačují se relativně nízkou hmotností, proto je vhodné jejich nasazení na zatížení citlivé podlahy. Do venkovních prostor jsou ideálním řešením pásové speciální plošiny, které se v současnosti těší stále větší oblibě. Díky pásům zvládnou i náročný terén a jsou koncipovány pro nasazení v náročných terénních podmínkách.
 • Teleskopické plošiny

  Teleskopické plošiny (6)

  Dieselové teleskopické plošiny vynikají dobrou průjezdností terénem a velkým stranovým dosahem. Svoje uplatnění najdou na všech stavbách.
 • Teleskopické manipulátory

  Teleskopické manipulátory (2)

 • Vysokozdvižné plošiny bazar

  Vysokozdvižné plošiny bazar (45)

  Bazarové pracovní plošiny nabízíme po kompletní repasi a renovaci nebo jako ekonomickou bazarovou variantu připravenou pro další úpravy ze strany zákazníka. Vyberte si, jaký způsob vám více vyhovuje. Všechny stroje v bazaru mají zaručený původ a jsou předány včetně revizí a bezpečnostních kontrol. Bazarové plošiny prodáváme dál v dobrém technickém stavu a po celkovém servisu. Pokud nenajdete vhodnou pracovní bazarovou plošinu vhodnou pro své účely, obraťte se na nás kdykoliv s dotazem. V naší mezinárodní firemní síti máme pro vás připravených kolem 200 plošin. Vyberte si v našem bazaru plně funkční pracovní plošinu a pusťte se do práce vybaveni spolehlivou technikou.
 • Náhradní díly

  Náhradní díly (192)

  Vyberte si originální náhradní díly pro vaše plošiny a nástavby plošin. U nás najdete akumulátory, podložky, kola, zadržovací systémy a další doplňkové příslušenství od předních světových výrobců. Potřebujete pomoci s výběrem? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme.