Katalog plošin

Společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny je pro Vás nejlepší volbou při rozhodování o ekonomickém vynaložení prostředků při nákupu pracovní plošiny. Zprostředkováváme prodej plošin, jak nových tak použitých. Každý zákazník je pro nás mimořádně důležitý. Máme stabilní, motivovaný a vysoce kvalifikovaný tým spolupracovníků čerpající z dlouholeté zkušenosti z oboru.

Naše zkušenost nám umožňuje navrhnout tu nejlepší alternativu pro Vás.

Autoplošiny do 3,5t

Nabídka plošin umístěných na podvozku s celkovou hmotností do 3,5t. Autoplošiny jsou tedy vhodné pro řízení s běžným řidičským oprávněním B.

Zjistit více

Autoplošiny nad 3,5t

Plošiny GSR umístěné na těžších podvozcích. které mají pracovní výšku až 36 m. V nabídce najdete i speciální plošiny BRONTO. Prohlídněte si také nabídku zákaznických instalací v sekci „Výroba nástaveb“.

Zjistit více

Přívěsné plošiny

Jsme dodavatelé plošiny EUROPE LIFT a výrobcem značky DENKALIFT. Přívěsné plošiny vynikají ve své kategorii stranovými dosahy a flexibilitou nasazení.

Zjistit více

Nůžkové 5 až 14m

V této kategorii najdete nabídku nůžkových plošin elektrických i dieselových s pracovní výškou do 14 m. Vhodné zejména pro práce ve vnitřních prostorách. Nabízíme plošiny Haulotte nebo alternativní značky.

Zjistit více

Nůžkové nad 15m

Nůžkové plošiny s pracovní výškou nad 15 m elektrické i dieselové. V této kategorii najdete i nůžkové plošiny s nosností pracovního koše 1000 kg a výškou 32 m.

Zjistit více

Kloubové a teleskopické

Kloubové a teleskopické plošiny umožňují stranový dosah. V nabídce pro Vás máme plošiny elektrické a dieselové s pracovní výškou až 43 m.

Zjistit více

Sloupové a osobní

V této kategorii najdete sloupové plošiny, které mají malou průjezdnou šířku a malý stranový dosah s pracovní výškou až 14 m.

Zjistit více

Pásové plošiny

Pásové plošiny zahrnují plošiny umístěné na pásovém podvozku. Jedná se o konstrukce nůžkové nebo kloubové s pracovní výška až 32 m.

Zjistit více

Transportní vozíky

Zjistit více

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.