Pracovní plošina B200PX na podvozku IVECO 6 t CNG

Zákazník, který se zabývá údržbou veřejného osvětlení a městského mobiliáře, požadoval pro novou plošinu využití podvozku s pohonem CNG. Plošina B200PX s pracovní výškou 20,3m byla namontována na vhodný podvozek IVECO Daily.

Technická data

Podvozek: IVECO Daily CNG
Pracovní výška: 20,3 m
Stranový dosah: 8,7 m se zátěží 300 kg v koši
Nosnost koše: 300 kg
Hmotnost: 6000 kg

product ID: 18

Poptávka

Popis
 

Zákazník, který se zabývá údržbou veřejného osvětlení a městského mobiliáře, požadoval pro novou plošinu využití podvozku s pohonem CNG. Plošina B200PX s pracovní výškou 20,3 m  byla namontována na vhodný podvozek IVECO Daily. V průběhu montáže se podařilo vyřešit všechny požadavky zákazníka na použití podvozku. Zachována byla i dostatečná světlost podvozku, kterou palivové nádrže CNG snižují, a to vše při maximálním povoleném objemu nádrží. Pracovní koš s 300 kg s izolací do 1000V má dostatečnou kapacitu pro veškeré požadované činnosti. Sada varovného osvětlení podvozku, nástavby i samotného koše vytvářejí z plošiny vhodný prostředek pro provádění prací v městském a nočním provozu. Plošina je ustavena s opěrami v obryse vozidla kolmo v obryse bez nutnosti jejich vysunutí do strany. Jedná se o další důležitý parametr pro zvýšení bezpečnosti práce v silničním provozu.
  • Výrazná úspora provozních nákladů a ekologický provoz díky pohonu CNG
  • Pro max. stranový dosah je šířka ustavení opěr v obryse vozidla
  • Plošina je vybavena izolací do 1000V pro bezpečnou práci pod napětím a v ochranných pásmech elektrického vedení
  • Zásuvka v koši s odděleným okruhem napájeným z vestavěné centrály nebo přímo ze sítě 230V
  • Dostatečná kapacita úložných prostor a užitečného zatížení
 

Galerie
 

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.