Pracovní plošina E290PX na podvozku MB Atego

Pro firmu zabývající se správou zeleně v Jihočeském kraji jsme dodali plošinu E290PX na podvozku MB Atego vhodnou do lesního terénu s nosností až 250 kg.

Technická data

Podvozek: Mercedes Benz ATEGO 13t
Pracovní výška: 28,7 m
Stranový dosah: 15,5 m / 250kg
Nosnost koše: 250 kg
Hmotnost: 12 100 kg

product ID: 8

Poptávka

Popis
 

Plošinu využívá firma, která se zabývá správou zeleně v Jihočeském kraji. Plošina pracuje často v těžkém terénu rozsáhlých lesů a lesoparků. Proto jsme společně se zákazníkem vytipovali robustní terénní podvozek s dostatečnou váhovou kapacitou pro osazení plošiny včetně nutného vybavení pro práce v terénu. Vybavení plošiny je uzpůsobeno přesně potřebám práce v lese: masivní výkonný naviják umožňuje tažení zepředu i zezadu podvozku, řada držáků uvnitř hliníkových beden pro přepravu pil a dalšího nářadí. Dále jsme upravili pracovní koš a instalovali držáky na pilu pro bezpečnou práci v korunách stromů. Plošina je navíc vybavena nezávislým bateriovým pohonem pro práce plošiny bez nutnosti spuštěného motoru podvozku.

Galerie
 

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.