Plošina E142TJV, podvozek Mercedes Benz G300

Plošina vyvinutá speciálně pro společnost ČEZ na teréním podvozku Mercedes Benz G300. Vývoj a výroba celé dodávky proběhl v ČR ve spolupráci s dodavatelem GSR. Plošina splnila všechny vysoké nároky na bezpečnost provozu, které zákazníka požadoval, při zac

Technická data

Podvozek: Mercedes Benz G300
Pracovní výška: 14,2
Stranový dosah: 8 m se zátěží 80 kg v koši
Nosnost koše: 230 kg
Celková hmotnost: 4300 kg

product ID: 44

Poptávka

Popis
 

Plošina byla vyvinuta na zakázku pro společnost ČEZ.  Je konstruována tak, aby bylo dosaženo co nejmenších rozměrů, maximálních stranových dosahů a vysokého stability v terénu při plném zatížení koše. Technicky se jedná o třídílný teleskop zakončený JIB ramenem uloženým otočně na pevném sloupu. Použitím pevného neotočného sloupu bylo umožněno namontovat objemné skříně pro převoz materiálu a nářadí a dalšího volného odkládacího prostoru o objemu téměř 2,0 m3.

Konstrukce umožňuje jednoduchý nástup do koše. Z koše jsou ovládány všechny pohyby plošina i samotné ustavení opěr. Čas nutný k přípravě plošiny k práci se snižuje, stejně tak jako počet nutných úkonů. Ustavení plošiny se řeší jednoduše z koše.

Bezpečnost je zajištěna tuhou pevnou konstrukcí, přesným ovládáním pohybů a využitím všech povinných bezpečnostních prvků. Zároveň jsou kladeny minimální nároky na údržbu. Servisní cyklus je stanoven na 12 měsíců.

Hlavní přednost řešení E142TJV
  • Velmi robustní tuhá konstrukce s dlouhou životností a minimálními provozními náklady
  • Jednoduchá obsluha, nenáročná údržba
  • Malé průjezdné rozměry
  • Velký stranový dosah
  • Velký úhel sklopení ramene koše JIB, s možností překonání překážky
  • Sklolaminátový GFK koš Walk in s jednoduchým vstupem barovými dvířky
  • Dvojitá izolace plošiny s certifikací bezpečné práce i v dešti
  • Velmi plynulé ovládání všech pohybů z koše i dálkového ovládání

Galerie
 

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.