Plošina E320PXJ na podvozku Mercedes Benz Axor

E320PXJ v kombinaci s podvozkem Axor je pracovní plošina s pracovní výškou 32 m a nosností 280 kg v koši v plném pracovním rozsahu. Zatím největší výzva pro naše konstruktéry i techniky. Plošina úspěšně plní ty nejtěžší úkoly při správě energetické cesty.

Technická data

Podvozek: Mercedes Benz Actrox 918
Pracovní výška: 32,1 m  
Stranový dosah: 20,0 m se zátěží 280 kg v koši  
Nosnost koše: 280 kg
Celková hmotnost: 15 000 kg

product ID: 38

Poptávka

Popis
 

E320PXJ v kombinaci s podvozkem Axor je pracovní plošina s pracovní výškou 32 m a nosností 280 kg v koši v plném pracovním rozsahu. Zatím největší výzva pro naše konstruktéry i techniky.

Dodali jsme 4 ks těchto strojů do energetické společnosti.

Plošina úspěšně plní ty nejtěžší úkoly při správě energetické cesty. Mohutně dimenzovaný podvozek s velkou nosností umožnil „zavěsit“ na ložnou plochu všechna potřebná zařízení a vybavení pro samostatnou činnost v terénu. Přidali jsme opěry konstruované pro extrémní zdvih přes 1 m, nadstandardní kapacitu úložných skříní a naddimenzovaný vyprošťovací naviják a zákazník získal s definitivní platností jistotu, že má zařízení, které pokryje všechny potřebné činnosti i v maximální pracovní výšce nebo při extrémním stranovém dosahu.

  • Maximální nosnost v plné pracovní oblasti s malou šířkou ustavení (bez nutnosti vysouvání opěr do strany)
  • Kloubovo-teleskopická konstrukce umožňuje tzv. překlenutí překážky. Jedná se o práci nad překážkou s výškou až 11 m a s plným stranovým dosahem 20 m
  • Dvojitá izolace dle německých standardů
  • Masivní pomocný zinkovaný rám, nástřik barvou a voskem
  • Konstrukce opěr s vysokým zdvihem
  • Speciální bedny na nářadí

Galerie
 

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.