Pracovní plošina E140TJV na skříňovém podvozku IVECO Daily

Náš dlouholetý zákazník nám zadal realizaci nástavby s dostatečnou pracovní výškou a nosností koše instalovanou na skříňovém podvozku, který přepraví celou montážní četu.

Technická data

Podvozek: Iveco Daily
Pracovní výška: 13,9 m
Stranový dosah: 6,4 m
Nosnost koše: 235 kg
Celková hmotnost: 5200 kg

product ID: 20

Poptávka

Popis
 

Náš dlouholetý zákazník nám zadal realizaci nástavby s dostatečnou pracovní výškou a nosností koše instalovanou na skříňovém podvozku, který přepraví celou montážní četu. Výsledkem je řešení nástavby na podvozku Iveco Daily 5,2t a modelem plošiny E140TJV. Plošina má nosnost koše 235 kg se stranovým dosahem 6,4 m. Instalace byla provedena včetně plnohodnotných sedadel pro 4 cestující. Bylo zachováno i značně užitečné zatížení nákladového prostoru pro přepravu montážního materiálu. Dle požadavků zákazníka je plošina konstruována v provedení s dvojitou izolací a byla dodána s natáčením pracovního koše pro rozšíření možností nasazení. Pro zvýšení efektivity práce je umožněna i práce v režimu bez použití stabilizačních opěr.

Galerie
 

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.