Máme za sebou další ročník veletrhu Bauma 2016 Mnichov. I přes nepřízeň počasí na veletrh letos zavítalo kolem 600 000 návštěvníků se zájmem o stavebnictví.
Také naše firma hodnotí letošní výsledky veletrhu kladně. „Jsme rádi, že Bauma 2016 byla pro nás úspěšná a chtěli bychom touto cestou poděkovat našim zákazníkům a hostům za konstruktivní debaty a nové objednávky“, za celou firemní skupiny děkuje Manfred Rothlehner.

Velký zájem na našem stánku budila zatím poslední novinka GSR, plošina na 3,5t podvozku s nosností koše 300 kg - model B200PX.

Na stánku byla k vidění a odzkoušení přívěsná pracovní plošina s nejvyšší pracovní výškou na trhu z naší vlastní produkce DENKA LIFT model DL30 a inovovaný model DENKA LIFT DK18.

Společnost Haulotte představila nové modely řady STAR – STAR6, STAR6 Picking a řadu technických vylepšení stávajících modelů. Vylepšení se týkají především zjednodušení údržby a diagnostiky závad. Modely dieselových terénních plošin jsou nově vybaveny on-board a případně on-line diagnostikou, která poskytuje přehledné servisní informace o současném technickém stavu.