Pro přímý dotaz k pronájmu volejte:

602 687 547

pronajem@rothlehner.cz

Nabízíme plošiny z vlastního pronájemního parku v bezvadném technickém stavu. Plošiny rádi zavezeme, proškolíme na místě vaše pracovníky. Jsme připraveni na běžné zakázky i speciální projekty.
Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné plošiny k pronájmu, kontaktujte prosím našeho dispečera nebo využijte odpovědní formulář.

Autoplošiny

Autoplošiny jsou vhodné pro všechny venkovní práce, opravy fasád, veřejného osvětlení a údržbu zeleně. Naše plošiny jsou vhodné pro řidičské oprávnění B. Rádi plošiny zapůjčíme i bez obsluhy.

Nůžkové

Nůžkové plošiny využijete jak pro práci v interiéru, tak v terénu. Elektrické plošiny s nešpinícími pneumatikami jsou vhodné pro vnitřní činnosti. Velké plošiny s dieselovými motory zvládnou i náročné venkovní podmínky.

Kloubové

Kloubové plošiny se skvěle hodí tam, kde potřebujete velký stranový dosah. Máme v nabídce modely pro vnitřní i venkovní práce. V nabídce jsou i plošiny s kombinovaným pohonem.

Sloupové

Samohybné sloupové plošiny využijete při údržbě výrobních provozů nebo skladů. Plošiny řady STAR mají stranový dosah při zachování malé průjezdní šířky.
B200PX

Přívěsné

Přívěsné plošiny jsou vhodné pro všechny dokončovací a opravné práce na velkých stavbách, ale i na rodinných domech. Jejich předností jsou kompaktní rozměry. Plošiny dopravíte i za osobním autem.
B200PX

Pásové

V nabídce máme nůžkové a kloubové plošiny na pásovém podvozku. Výhodou je rozložení hmotnosti stroje na větší plochu. Využijete je při práci na méně únosných nebo citlivých podlahách.
B200PX

Manipulátory

Teleskopické manipulátory v naší nabídce zvednou náklad 4t až do výšky 17 m. Stroje půjčujeme s obsluhou nebo bez obsluhy.
B200PX

Pronajměte si od nás pracovní plošinu od nás. Nabízíme vám celý sortiment pracovních plošin k pronájmu na libovolnou dobu. Najdete u nás nůžkové, kloubové i přívěsné plošiny a nástavby na podvozku. Pokud si nevyberete v naší půjčovně, kontaktujte nás a my vám zprostředkujeme pronájem plošiny z našich partnerských půjčoven.

Díky možnosti pronájmu si zachováte pracovní flexibilitu, aniž byste museli do technického vybavení příliš investovat. Naše plošiny k pronajmutí jsou udržované v perfektním stavu a připravené na práci v náročných podmínkách.

Předností pronájmu u nás je odborný, rychlý a spolehlivý servis pracovních plošin. Servis je vám plně dostupný po celou dobu pronájmu plošiny. V případě, že by nebylo možné případnou závadu odstranit, jsme připraveni ve velmi krátkém termínu zajistit náhradní zdvihací zařízení.

Nezapomínejte na bezpečnost práce!

Víte že, každá plošina musí mít platnou revizi zdvihacího zařízení a že každý obsluhovatel pracovní plošiny musí být řádně vyškolený?
Revize je naše odpovědnost a naše práce, se školením Vám rádi pomůžeme.
K pronájmu nabízíme zvýhodněné proškolení obsluhovatelů.

Více informací najdete zde