Stávající zákazník MOOG s rozšířil svůj vozový park podmostovou lávku o MBI 90-1/S, který byla nedávno předána po absolvování školení.

Dodaná jednotka byla nainstalována na podvozku MAN, který vyhověl všem požadavkům. Pro tuto instalaci byl mezi horní konstrukci MOOG a podvozek nákladního vozu namontován další ocelový stupeň, takže tato jednotka může dosáhnout hloubky spouštění až 7 m. Lávka je prostorná 1 m široká a pomocí poskytnutého prodloužení plošiny lze dosáhnout vodorovných rozsahů až 9 m pod mostem. Hlavní lávka zvládne zatížení až 500 kg, s užitečným zatížením na prodloužení plošiny 100 kg.

Součástí dodávky byla i přenosná pracovní lešení s výškou postavení 1,7 m, která umožňuje přístup na spodní stranu mostu a způsob, jak se dostat do hlubokých nosníků. Pracovní lešení lze použít buď na základní plošině nebo na výsuvné teleskopické plošině.

Komplet byl vybaven kamerovým systémem, intercom systémem, nočním osvětlovacím systémem a rádiovým dálkovým ovládáním pro maximálně bezpečné a snadné použití přístupové lávky pod mostem kdykoli během dne a noci. Kamerový systém zahrnuje parkovací a couvací kameru s přepínatelným barevným displejem v kabině podvozku. Systém intercom zajišťuje nezbytnou komunikaci mezi pracující posádkou na lávce a obsluhou podvozku.

  • K1600_DSC_1325

  • K1600_DSC_1320

  • K1600_DSC_1328

  • K1600_DSC_1815

  • K1600_DSC_1812