Náš dodavatel pracovních plošin na podvozku – italský výrobce GSR použil nejnovější podvozek Iveco Daily pro montáž šesti modelů svých plošin. Nový podvozek dostaly modely s teleskopem, stejně jako kloubové modely.

Naše firma je výhradním dovozcem plošin GSR na automobilovém podvozku již od roku 1997. Nabídka nástaveb GSR zahrnuje plošiny v pracovních výškách 12 – 36 m montovaných na podvozcích dodávkových, skříňových nebo klasických nákladních automobilů. Široká paleta použitých silničních podvozků jako např. Ford, Iveco, Mercedes Benz, MAN nebo terénních podvozků s náhony 4×4 umožňuje zákazníkům zvolit optimální kombinace pracovní výšky, hmotnosti, druhu pohonu a průjezdnosti.
Předností dodávaných plošin GSR je vedle nadstandardních technických parametrů robustnost, přesné ovládání a snadná obsluha. Plošiny mají dobré pracovní charakteristiky a především prověřenou kvalitu. Další podstatnou vlastností je jednoduchá, nenáročná údržba a dostupnost náhradních dílů. Od roku 1997 jsme dodali přes 630 nástaveb na podvozku.

Celou naší nabídku nástaveb pracovních plošin naleznete na našem webu.

11_gsr-range-on-iveco_efceba4b
11_foto-4-p1000547_ac17699a