GSR B180 CP IV Iveco Daily 3514

Technická data

Pracovní výška 17,9 m
Max. stranový dosah 6,6 / 12,8 m
Max. nosnost pracovního koše 300 / 80 kg
Celková hmotnost 3500 kg

product ID: 485

Galerie produktu
Poptávka

Popis

Na podvozek automobilu Iveco s celkovou hmotností do 3,5t je namontován ocelový rám se čtyřmi hydraulickými opěrami. Ve střední části rámu je umístěn otočný sloup, který nese ocelový teleskopický výložník složený ze tří sekcí. Rám je potažen hliníkovým protiskluzovým slzičkovým plechem, který slouží jako pochozí podlaha. Pohon plošiny je zajištěn z motoru podvozku. Motor podvozku lze kdykoliv nastartovat a vypnout z pracovního koše nebo spodního ovládacího místa. Plech ramen je profilován pro zvýšení tuhosti celého výložníku a dosažení nadstandardního komfortu při pohybech plošiny. Plošina využívá přesný proporcionální elektrohydraulický systém ovládání jak z pracovního koše, tak ze spodního ovládání.

Plošina B180T je vybavena výsuvnými předními opěrami, které  umožňují dosažení velkého stranového dosahu (až 12,8 m s jednou osobou v koši).  Při širokém ustavení je vždy možné plně otevřít dveře kabiny řidiče i spolujezdce. Plošina pracuje také v poloze bez opěr vysunutých do strany (tzv. úzké ustavení). Lze ji jednoduše ustavit tak, že opěry nepřesahují obrys vozidla a lze s ní tedy pracovat všude, kam projede. Tento typ opěr také umožňuje veriabilní systém ustavení, kde lze vysunout opěru pouze na jednu stranu a využít tak maximálního stranového dosahu bez nutnosti výsuvu protilehlé opěry do strany - například do vozovky neb ve stísněných prostorech.


Hlavní přednosti plošiny B180T s variabilním systémem opěr:
- Citlivé ovládání umožňuje snadné užití plošiny
- Variabilní ustavení opěr zajišťující maximální bezpečnost při využití plných stranových dosahů
- Intuitivní a snadné elektrohydraulické ovládání z koše
- Spolehlivé a přesné bezpečnostní kontrolní prvky odpovídající nejnovějším standardům
- Lehká konstrukce teleskopu s robustní tuhou konstrukcí pro vysoký komfort při manipulaci s košem
- Podvozek s plošinou je kompaktní celek malých rozměrů, který nevyžaduje speciální školení pro řidiče. Řídí se snadno jako jiné osobní auto.
- Plošina vhodná i pro začínající uživatele, připravená pro zapůjčení bez obsluhy.

V nadstandardním provedení lze plošinu dodat např. se sklolaminátovým košem, jednoduchou izolací nebo elektropohonem.
Některé prvky nadstandardní výbavy mohou ovlivnit celkové technické charakteristiky a výkony pracovní plošiny.

Galerie
 

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.