Společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny jmenovala firmu Lissner AsP zástupcem pro prodej a servis výrobků Denka Lift v Dánsku.

Společnost Lissner byla založena v roce 2003 v Odense Mortenem Lissnerem. Zabývá se prodejem a servisem pracovních plošin různých značek  a  teleskopických manipulátorů.

Manfred Rothlehner uvedl: „Byla to záležitost srdce najít rozumné řešení pro Denky na bývalém domácím trhu, kde se produkty vyráběly, vyvíjely a byly distribuovány po dlouhou dobu. Velmi dobře víme o roztříštěné  struktuře poprodejních služeb a vážíme veškerého úsilí mnoha regionálních servisních firem, které se starají o servis pro Denka Lift. Se společností Lissner, jako partnerem se silným zaměřením na servis a technickou podporu, chceme vytvořit dobré zázemí služeb pro značku Denka Lift v Dánsku. “

Pan Lissner dodal: „Jsem přesvědčen o přínosu pro zákazníky a silném potenciálu značky. Těšíme se na spolupráci s partnerem, jako je Rothlehner, který dokazuje svůj solidní výkon po desetiletí a podařilo se mu stabilizovat dodávky strojů Denka Lift.