Servisní technik - Morava

Nehledáme právě Vás?

Jsme dceřiná společnost rodinné firmy ROTHLEHNER Arbeitsbühnen GmbH. Firma byla založena v roce 1976 a v současnosti je jednou z předních německých firem v prodeji a v servisu pracovních plošin. Naše česká společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny zahájila první dodávky plošin v roce 1992. Kromě prodeje a výroby nástaveb plošin, nabízíme také servis pracovních plošin. Naším servisním vybavením a množstvím realizovaných zakázek jsme se posunuli na největšího poskytovatele servisních služeb k plošinám u nás. A proto hledáme do našeho servisního týmu neustále nové kolegy.

Náplň práce:

  • opravy a servis pracovních plošin v servisní hale společnosti nebo u zákazníků formou mobilního servisu

Co požadujeme:

  • odborné vyučení/SŠ vzdělání technického směru (např. slaboproud, silnoproud, strojní, hydraulika)

  • zkušenosti s opravou strojů,

  • technické znalosti, orientace ve schématech elektro nebo hydrauliky

  • ochotu učit se nové věci,

  • pracovat samostatně nebo v týmu

Co nabízíme:

  • práci v silné české společnosti, v moderně vybaveném prostředí

  • nadstandardní zázemí a servisní vybavení

  • systém zaškolení a profesní růst

  • možnost uplatnění technických znalostí

  • dlouhodobou perspektivu, odpovídající platové podmínky

  • podporu inovací a zlepšovacích návrhů

  • roční bonusy, prémie a zaměstnanecké benefity

  • jeden týden dovolené navíc, 3x SICK DAY

Máte zájem ? Napište nám

Připojit životopis (PDF,WORD)

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.