Armáda si vybrala pásáky od EasyLift

12.12.2023

Náš dodavatel pásových plošin se v prosinci pochlubil novinkou. Italské armádě bylo dodáno 20 pásových plošin model R180 a jedna pásová plošina model R130.

Těchto 20 plošin R180 bylo upraveno tak, aby co nejlépe vyhovovaly potřebám armády pro práci ve výškách. Oproti standardní verzi najdeme mezi konstrukčními změnami otáčení věže o 360°, kabelové ovládání Scanreco se zjednodušeným displejem, rozhraní zobrazujícím informace o použití a bezpečnostních parametrech a zařízení proti nehodě přitlačením, které se skládá ze 2 radarů umístěných pod košem.

Zákazník zvolil vznětový motor. Stroje byly také vybaveny volitelným příslušenstvím, jako je pracovní světlo, sklonoměr a samozřejmě speciální vojenský zelený nátěr.

Pro armádní operátory, kteří budou stroje používat a budou muset být poučeni o tom, jak s nimi snadno a bezpečně zacházet, budou v nejbližší době uspořádány výcvikové kurzy.

Easy Lift je oficiálním dodavatelem mezivládní vojenské aliance NATO a MePA.

První prodej se datuje do doby před dvěma lety, kdy byla jedna platforma R130 dodána do arzenálu Taranto, zatímco v květnu byla jedna pásová platforma RA26 dodána velitelství námořní stanice v Augustě na Sicílii.


Zdroj: EasyLift


POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.