ROTHLEHNER a Haulotte: více jak 25 let úzké spolupráce

01.05.2024

Již více než 25 let spolupracuje skupina ROTHLEHNER s renomovaným výrobcem pracovních plošin Haulotte. Toto silné partnerství se stalo základem pro vzájemný respekt a důvěru, která se odráží v dodávkách vysoce kvalitních strojů a služeb.

 

Více než 5 000 dodaných plošin

Během spolupráce dodala skupina ROTHLEHNER svým zákazníkům více než 5000 strojů Haulotte. Z toho více než 3800 kusů tvořily nové stroje a přibližně 50 z nich byly modely s pracovní výškou přes 25 metrů. Tato impozantní čísla svědčí o důvěře, kterou ROTHLEHNER i jeho zákazníci k Haulotte chovají.

 

Dlouhodobé partnerství zajišťuje spolehlivé výškové práce

Pracovní plošiny Haulotte se staly nepostradatelnými pomocníky pro širokou škálu činností v rámci našich partnerských půjčoven nebo koncových zákazníků.  Robustní konstrukce, spolehlivost a uživatelská přívětivost plošin Haulotte z nich dělají ideální volbu pro práce ve výškách. Ať už se jedná o montážní práce, údržbu, opravy nebo fasádní práce, plošiny Haulotte vždy zaručí maximální bezpečnost a efektivitu.

 

Více než jen dodavatel - inovativní partner

Spolupráce s Haulotte a ROTHLEHNER je založená na shodných hodnotách. Obě společnosti sdílí vášeň pro inovace a neustále se snaží posouvat hranice služeb v segmentu výškové techniky. Díky úzké kooperaci se ROTHLEHNER aktivně podílí na vývoji nových produktů a technologií Haulotte a zároveň aktivně sdílí své poznatky a zkušenosti z praxe.

 

Spokojenost zákazníků na prvním místě

Společnost ROTHLEHNER si cení nejen kvality strojů Haulotte, ale také komplexních služeb, které s nimi souvisejí. Proaktivní servisní podpora a rychlá dostupnost náhradních dílů zajišťují bezproblémový provoz plošin a minimalizují prostoje.

 

Děkujeme za skvělou spolupráci!

Společnost ROTHLEHNER s hrdostí hodnotí partnerství s Haulotte jako mimořádně úspěšné a přínosné. Ocenění si zaslouží jak inovativní produkty a komplexní služby Haulotte, tak i úzká spolupráce a vzájemné sdílení poznatků. ROTHLEHNER se těší na další pokračování této inspirativní cesty a na společné dosahování nových výšin v oblasti výškových prací.


Spolupráce ROTHLEHNER a Haulotte je ukázkou dlouhodobého a prosperujícího partnerství, které je založeno na vzájemném respektu, důvěře a sdílené vizi. Díky tomuto silnému spojení se oběma společnostem daří posouvat hranice výškových prací a zajišťovat svým zákazníkům maximální spokojenost a bezpečnost.

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.