Elektrická terénní plošina HS18E PRO

16.03.2023

V tomto týdnu jsme dalšímu zákazníkovi předali plně elektrickou terénní plošinu Haulotte model HS18E PRO.
Tato plošina je dostupná i ve verzi s 15 m pracovní výšky. 

Tyto dva modely robustních nůžkových plošin rozšiřují řadu elektrických strojů PULSEO.

Zákazníci tak mají v této řadě na výběr standardní nůžkové plošiny pro vnitřní použití, kloubové plošiny do 20 m a také modely terénních plošin.

Je uzpůsobena do náročnějšího terénu, kde díky oscilační nápravě a nastavitelným opěrám poskytuje průchodnost i velmi náročným terénem. Užitečným prvkem je i oboustranné prodloužení koše, který se dá zvětšit z 3,93 m až na 7,4 m šířky.
Díky nosnosti 750kg plošina zvedne až 4 pracovníky včetně vybavení potřebného pro práci ve výšce. Dalším příjemným prvkem je osazení stroje 10 LED diodami vhodně  umístěnými po celém stroji, perfektně osvětlujícími ovládací panely i pracovní prostor kolem plošiny. Užitečným pomocníkem je také barevný displej, zobrazující aktuální stav baterie a diagnostiku závad plošiny.

Díky bateriovému pohonu lze plošinu používat i v místech, kde jsou nežádoucí emise a lze zapnout pouze pohon na vysokokapacitní baterie, jejichž životnost udržuje Haulotte Activ’Energy Management. Důležitým parametrem je velice tichý provoz celé plošiny, díky kterému se dají práce vykonávat i v místech, kde hluk není žádoucí.

Mezi nadstandardní doplňkovou výbavu patří Activ’Shield Bar Scissors – systém prevence rizika přimáčknutí obsluhy k ovládacímu panelu a ochrannému zábradlí při používání plošiny ve stísněných prostorách. Mezi další nadstandardní doplňkovou výbavu patří i držáky desek a trubek, zrychlené nabíjení a s ním související Range extender umožňující nabíjení stroje samostatně, není-li v blízkosti dostupný jiný zdroj napájení. Díky těmto doplňkům máte možnost plošinu nabíjet i při práci.

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.