EasyLift RA31 pro golfový klub

06.11.2022

Golf & Country Club Berlin-Wannsee převzal od německé pobočky pásovou pracovní plošinu EasyLift RA31.

Soukromý Golf & Country Club Berlin-Wannsee  byl založen v roce 1895 je tedy nejstarším golfovým klubem v Německu. Prostorné hřiště je v bezprostřední blízkosti Wannsee situováno mezi starými stromy.
Kvůli velkému množství stromů bylo rozhodnuto o investici do samohybné kloubové plošiny na pásovém podvozku. S RA31 golfový klub Wannsee získal zařízení s obrovským dosahem a pracovní výškou, která činí 30,2 m, stranovým dosahem 14,50 m a nosností až 300 kg v pracovním koši. Samotný stroj váží pouhých 4200 kg a může pracovat až 7 metrů v negativním rozsahu (pod úrovní ustavení), což je výhodné na různých typech převýšení terénu. Minimální průjezdná šířka pro RA31 je pouhých 0,89 cm a průjezdná výška 2,04 m.
Plošina  je standardně dodávána s hybridním pohonem (skládajícím se z 230 V nabíjecího modulu a dieselového motoru Kubota) a rádiovým dálkovým ovládáním. Golfový klub Wannsee zvolil jako speciální příslušenství  automatické ustavení opěr, funkci Home, navýšení nosnosti koše z 230 kg na 300 kg a velké podložky pod opěry.

Díky preciznímu plánování jsme byli schopni předat novou plošinu s odpovídajícím objednaným vybavením pouhý týden po přijetí objednávky.

Přejeme vám mnoho úspěchů s pásovou plošinou EasyLift RA31!

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.