Dodána nástavba GSR číslo 1500.

13.10.2022

Dosáhli jsme důležitého milníku. Dodali jsem jubilejní 1500. plošinu italského výrobce GSR v rámci naší skupiny ROTHLEHNER.

Konkétně  se jedná o model  B220TJ Compact na podvozku Mercedes Benz 4x4 dodaný městské správě v Německu. ROTHLEHNER je výhradním dodavatelem GSR již 20 let a nabízí kompletní řadu produktů pro použití na automobilových podvozcích. Podílíme se i aktivně na designu zákaznických řešení přímo s konstrukční kanceláří GSR. Zpětná vazba získaná od zákazníků tak v těsném a dlouholetém spojení pomáhá vylepšovat užitné vlastnosti plošin a reagovat tak na zákaznická očekávání.

Základem vozových parků pronájemních společností jsou plošiny na podvozku do 3,5 tuny. Speciály s hmotností 5 - 18 tun najdou uplatnění zejména v průmyslu, v komunálním sektoru a při údržbě krajiny.

V ČR jsme dodali téměř 700 plošin GSR. Více informací a inspirace z realizovaných projektů plošin na automobilových podvozcích naleznete zde.

POŠLETE NÁM DOTAZ

Vyplněním své e-mailové adresy a/nebo svého telefonního čísla nám dáváte souhlas k tomu, abychom vás kontaktovali. Zásady ochrany soukromí.