Společnost Haulotte uvádí na trh nový model nazvaný Star 6 Crawler. Jedná se o sloupovou plošinu na pásovém podvozku. Oproti standardní verzi Star 6 přináší hned několik výhod. Díky pásům je plošina schopna průchodu terénem i tam kam se standardní plošina nedostane. Použití pásů umožňuje pohyb po citlivých površích a podlahách díky rozložení váhy stroje. Umožňuje práci ve výšce až 6 metrů a to jak uvnitř budov, tak i ve venkovním prostředí.

Elektricky poháněný stroj dokáže překonat díky mobilní ose na mezilehlých kmitajících válcích svahy se sklonem až 25% a drsný terén. Plošina má nosnost 200 kg, což umožňuje souběžnou práci dvou pracovníkům. Koš lze prodloužit o 40 cm což poskytuje extra pracovní dosah.

Společnost Haulotte vybavila nové stroje také řadou praktických detailů, které mají zpohodlnit a zjednodušit ovládání a údržbu stroje. Mezi ně patří například možnost ergonomického ovládání stoje jednou rukou, gumové nárazníky odolné proti vibracím, umožňující hladké spouštění, ochrana všech komponent proti vodě a v neposlední řadě také užití konstrukce bez řetězů a bez kabelů což snižuje riziko poškození.

Více informací o produktu se dozvíte zde.

  • 162000_star_6_c__all_terrain_436528

  • 162001_star_6_dimensions_813919

  • 162002_star_6_c__all_terrain_436528_crop