Na začátku letošního roku proběhlo rozsáhlé školení na stroje Haulotte. Konalo se v Jänkendorfu a Massingu.   Školení se účastnilo 20 servisních techniků skupiny ROTHLEHNER, kteří byli po dobu několika dní důkladně školeni jak po teoretické, tak po praktické stránce na nejnovější generaci zařízení. Jako jedni z prvních tak měli možnost vyzkoušet HA20LE PRO – první kloubovou plošinu s plně elektrickým pohonem 4×4 na trhu.
haulotte skoleni2

Školení začátkem února ve společnosti Massing jsme využili jako příležitost svést všechny prodejní týmy společnosti Haulotte Germany a ROTHLEHNER k jednomu stolu.

Skupina Rothlehner dodala v roce 2018 zákazníkům více než 400 nových strojů značky Haulotte, z nichž téměř polovinu v Německu a Rakousku. Cílem obchodního setkání bylo projednat každodenní obchodní otázky, stejně jako i základní strategii mezi výrobcem a jeho obchodním partnerem.

Součástí setkání bylo i důkladné seznámení se plošinou HA20LE PRO. Ta dokáže v koši unést až 350 kg, je vybavena pohonem 4×4, kyvnou nápravou a světlou výšku 45 cm. Stroj je vhodný i pro extrémní terén. Maximální stoupavost je 45 °a plošina je vybavena i nekonečnou otočí.
haulotte skoleni