Plošiny dodané naší firmou využívají soukromé osoby a živnostníci, průmyslové výrobní podniky, obce a města, ale i velké nadnárodní firmy. Velice si vážíme důvěry našich zákazníků, kterou nám projevují i opakovanými nákupy.
Od roku 1992 jsme dodali přes 3500 pracovních plošin, realizovali jsme desetitisíce zakázek servisu a pronájmu. V roce 2016 díky velkému zájmu zákazníků podařilo dodat 340 plošin.

Spokojenost našich zákazníků je hlavním cílem při poskytování služeb před prodejem, ale především po prodeji. Politika jakosti a zázemí naší firmy jsou nastaveny tak, abychom Vaši investici ochránili po celou dobu životnosti plošiny.

Plošiny jsme dodali pro následující partnery ČEZ, E.ON, ELTODO, ŘSD, RAMIRENT, SICO, Vondrášek, Pelikán Plošiny Muller, TS služby města obcí, ASA, Elektroline, české a slovenské dráhy, UNIHOBBY, OBI, Tesco, Ahold, obchodní centra apod.

 

 

 

Vybrané reference

 

ČEZ

Plošiny pro ČEZ

Pro energetickou společnost ČEZ jsme dodali v letech 2012-2014 přes 60 kusů pracovní plošiny na E142TJV na podvozku Mercedes G300. Je konstruována tak, aby bylo dosaženo co nejmenších rozměrů, maximálních stranových dosahů a vysokého stability v terénu při plném zatížení koše. Všechny plošiny pravidelně servisujeme.

 

ELTODO

Plošiny pro ELTODO

Se společností ELTODO a jejími dceřiným společnostmi spolupracujeme již přes 15 let. Jako pravidelný zákazník si společnost oblíbila nástavby na podvozku kvůli jejich spolehlivosti a dostupnému servisu. Pro společnost ELTODO realizujeme nástavby s ekologickým pohonem CNG.

 

 

E-ON

Plošiny pro EON

Společnosti E.ON jsme dodali postupně v letech 2010-2014 celkem přes 30 pracovních plošin určených pro práce v terénu. Všechny plošiny pravidelně servisujeme a analyzujeme údaje z jejich provozu.

 

SICO RENT

Plošiny pro SICO

Našemu nejstaršímu partnerovi v pronájmu, společnosti SICO RENT, jsme dodali za dobu spolupráce od roku 1995 celkem 370 pracovních plošin. První plošinou byla přívěsná DENKA LIFT DK25. Dnes je SICO největší podnájemní ryze českou společností.

 

 

ŘEDITELSTVÍ SILNIC A DÁLNIC ČR

Plošiny pro ŘSD

Pro ředitelství silnic a dálnic dodáváme dlouhodobě nástavby na podvozcích i přívěsné plošiny. V roce 2016 byla dodána speciální plošina MOOG – prohlížečka mostních konstrukcí na podvozku SCANIA 26 tun.

 

 

ELEKTROLINE

Plošiny pro Elektroline

Pražská firma ELEKTROLINE se zabývá projektováním, budováním a správou tramvajových a trolejbusových tratí. Pro svoji náročnou práci po celé Evropě využívá řadu nám dodaných speciálně konstruovaných pracovních plošin.

 

 

ADIENT

Plošiny pro Adient

Společnosti ADIENT dodáváme plošiny pro bezpečnou údržbu v jednotlivých výrobních závodech v ČR. Dodávka je komplexní včetně nastavení bezpečností předpisů a zajištění školení obsluh i v pravidelných cyklech.

 

 

UNI HOBBY MARKET

Plošiny pro uni hobby market

Řetězec hobby marketů UNIHOBBY využívá plošiny dodané naší společností ve všech svých marketech na území ČR. Společnost oceňuje spolehlivost a dostupnost servisu pro plošiny značky Haulotte.