Od prvních dodávek nástaveb na automobilovém podvozku se zaměřujeme na variantu montáže přímo v ČR. Nabízíme tak širší možnosti pro řešení individuálních  přání zákazníků a nadstandardní kvalitu zpracování i originální technická řešení.
Předností našich plošin je robustnost, přesné ovládání a snadná obsluha. Plošiny mají dobré pracovní charakteristiky, jednoduchou údržbu  a především garantovanou a prověřenou kvalitu. Naše společnost dodala přes 380 nástaveb na podvozku.
Investujeme dlouhodobě do vybavení našich montážních dílen. V roce 2013 jsme otevřeli další provoz, který naši montážní kapacitu zdvojnásobil.

Přinášíme Vám nástavby šité na míru!

Reference přes testmonials

Vítejte u profesionálů na servis plošin! představení firmy, co firma koupila od Rothlehneru, fotky, odkazy na konkrétní produkty co koupila atd.). Zároveň jsme řešili, že bychom mohli provázat reference s konkrétními produkty, respektive vytvořit DB referencí, která by se promítala u konkrétních produktů… Tento návrh přednesl pan Tomášek s tím, že by toto měl umět Wordpress a více mám s vámi probrat já. Máte nápad jak to technicky řešit? Případně máte nějaké své nápady jak otázku referencí více promítnout naskrz webem? Zakoupené plošiny [product id="34630,34446" sku=""]
Blue Lift logo
Reference druhá

Vítejte u profesionálů na servis plošin!

představení firmy, co firma koupila od Rothlehneru, fotky, odkazy na konkrétní produkty co koupila atd.). Zároveň jsme řešili, že bychom mohli provázat reference s konkrétními produkty, respektive vytvořit DB referencí, která by se promítala u konkrétních produktů… Tento návrh přednesl pan Tomášek s tím, že by toto měl umět Wordpress a více mám s vámi probrat já. Máte nápad jak to technicky řešit? Případně máte nějaké své nápady jak otázku referencí více promítnout naskrz webem?

Zakoupené plošiny

[product id="34630,34446" sku=""]
Logo Bronto Skylift
Reference první

Reference přes portfolio

Logo Bronto Skylift

Reference první

Zde je stručný výpis reference. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen.

Blue Lift logo

Reference druhá

Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen. Lorem ipsum dolorem sit nomen omen.