Od prvních dodávek nástaveb na automobilovém podvozku se zaměřujeme na variantu montáže přímo v ČR. Nabízíme tak širší možnosti pro řešení individuálních  přání zákazníků a nadstandardní kvalitu zpracování i originální technická řešení.
Předností našich plošin je robustnost, přesné ovládání a snadná obsluha. Plošiny mají dobré pracovní charakteristiky, jednoduchou údržbu  a především garantovanou a prověřenou kvalitu. Naše společnost dodala přes 380 nástaveb na podvozku.
Investujeme dlouhodobě do vybavení našich montážních dílen. V roce 2013 jsme otevřeli další provoz, který naši montážní kapacitu zdvojnásobil.

Přinášíme Vám nástavby šité na míru!

Reference přes testmonials

Vítejte u profesionálů na servis plošin! představení firmy, co firma koupila od Rothlehneru, fotky, odkazy na konkrétní produkty co koupila atd.). Zároveň jsme řešili, že bychom mohli provázat reference s konkrétními produkty, respektive vytvořit DB referencí, která by se promítala u konkrétních produktů… Tento návrh přednesl pan Tomášek s tím, že by toto měl umět Wordpress a více mám s vámi probrat já. Máte nápad jak to technicky řešit? Případně máte nějaké své nápady jak otázku referencí více promítnout naskrz webem? Zakoupené plošiny [product id="34630,34446" sku=""]
Blue Lift logo
Reference druhá

Vítejte u profesionálů na servis plošin!

představení firmy, co firma koupila od Rothlehneru, fotky, odkazy na konkrétní produkty co koupila atd.). Zároveň jsme řešili, že bychom mohli provázat reference s konkrétními produkty, respektive vytvořit DB referencí, která by se promítala u konkrétních produktů… Tento návrh přednesl pan Tomášek s tím, že by toto měl umět Wordpress a více mám s vámi probrat já. Máte nápad jak to technicky řešit? Případně máte nějaké své nápady jak otázku referencí více promítnout naskrz webem?

Zakoupené plošiny

[product id="34630,34446" sku=""]
Logo Bronto Skylift
Reference první

Reference přes portfolio