Přívěsná pracovní plošina DENKA LIFT model DK25 je určena pro provádění oprav a revizí technických zařízení, elektrických rozvodů, pro čištění, opravy a nátěry zařízení a budov ve stavebnictví, prořež stromů i pro většinu ostatních výškových prací. Díky tichému a bez emisnímu pohonu z baterií je pracovní plošina vhodná i k práci v interiéru. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry činí stroj ideálním pro práce ve vnitřních prostorech.

Naše mateřská společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny je výrobcem plošin značky DENKA LIFT od roku 2013, kdy došlo k akvizici a přenesení výroby z Dánska na dvě výrobní místa v Německu. Roční produkce se nyní pohybuje na úrovni přes 100 ks této techniky a stroje dodáváme po celém světě, především však v regionu střední Evropy.
Plošiny vyrábíme ve vysoké kvalitě a nadstandardním provedení. Velkou výhodou zákazníka je i dostupnost originálních náhradních dílů, skvělé technické poradenství a možnost aplikovat technické úpravy na míru.

Připravili jsme produktové video pracovní plošiny DENKA LIFT DK25, které ukazuje ovládání, funkce a speciální výbavu tohoto stroje.

Další informací k plošině najedete na stránce produktu.

Plošiny je kdykoliv možné bezplatně předvést případně otestovat na naší centrále v Horních Počernicích.
V případě jakéhokoliv dotazu, kontaktujte naše obchodní zástupce nebo použijte formulář umístěný pod videem pro odeslání dotazu.