Nabízíme vám prodej i pronájem vysokozdvižných plošin. Za výhodnou cenu u nás nakoupíte také bazarové plošiny. Potřebujete plošinu opravit nebo servisovat? Spolehněte se na náš školený tým profesionálů. Dodáme vám také originální a náhradní díly.

Prodej

Chcete koupit vysokozdvižnou plošinu? Prohlédněte si nejširší nabídku plošin v Česku. V našem katalogu najdete různé plošiny vhodné pro menší firmy, energetiku, stavebnictví, výrobní a skladovací haly i pro technické služby měst a vesnic. Využijte příležitosti nakoupit u největšího dodavatele plošin v ČR.

Pronájem

Potřebujete si půjčit vysokozdvižnou plošinu? Využijte naší nabídky plošin k pronájmu. Plošinu si od nás můžete půjčit na den i delší dobu. Spolehněte se na plošinu od nás a ušetřete za nákup nové plošiny. V naší půjčovně nabízíme pouze prověřené servisované plošiny.

Bazar

Pokud potřebujete koupit plošinu a máte k dispozici pouze omezený rozpočet, sáhněte po levnější plošině. Nabízíme vám bazarové plošiny za výhodných podmínek. Všechny plošiny z bazaru jsou plně servisované a prověřili jsme jejich funkčnost.

Servis

Vašim plošinám poskytneme profesionální servis a dodáme vám také veškeré náhradní díly. Vaši plošinu opraví a zprovozní školení technici. Nabízíme také záruční a pozáruční servis včetně víkendů a svátku. Po dobu opravy vám půjčíme náhradní plošinu. Kontaktujte nás.