Nabízíme vám prodej i pronájem vysokozdvižných plošin. Za výhodnou cenu u nás nakoupíte také bazarové plošiny. Potřebujete plošinu opravit nebo servisovat? Spolehněte se na náš školený tým profesionálů. Dodáme vám také originální a náhradní díly.

Prodej

Investujte do vlastní plošiny. Nabízíme vám nejširší výběr vysokozdvižných plošin v České republice. Plošiny jsou vhodné pro stavebnictví, malé i velké firmy, továrny i skladovací haly a pravidelně je využívají také technické služby měst a vesnic. Vyberte si svou novou plošinu z naší nabídky.

Pronájem

Podívejte se na naši nabídku vysokozdvižných plošin k pronájmu. Pokud se vám nákup plošiny nevyplatí a plošinu potřebujete pouze jednorázově nebo na kratší dobu, využijte možnosti si ji pronajmout. Půjčujeme pouze prověřené a plně servisované plošiny.

Bazar

Hledáte levnou vysokozdvižnou plošinu a katalogové ceny jsou pro vás příliš vysoké? Využijte možnosti koupit si bazarovou plošinu. Všechny bazarové plošiny z naší nabídky prošly odborným servisem a jsou plně funkční. Vyberte si za výhodnou cenu tu svou.

Servis

Potřebujete opravit plošinu? Spolehněte se na náš školený tým techniků. Poskytujeme servis všem typům vysokozdvižných plošin a dodáváme také originální i náhradní díly.  Můžete se na nás spolehnout i o svátcích a víkendech. Pokud budete potřebovat, zajistíme vám náhradní plošinu. Zavolejte nám nebo pošlete e-mail.