Nabízíme vám prodej i pronájem vysokozdvižných plošin. Za výhodnou cenu u nás nakoupíte také bazarové plošiny. Potřebujete plošinu opravit nebo servisovat? Spolehněte se na náš školený tým profesionálů. Dodáme vám také originální a náhradní díly.

Prodej

Investujte do vlastní plošiny. Nabízíme vám nejširší výběr vysokozdvižných plošin v České republice. Plošiny jsou vhodné pro stavebnictví, malé i velké firmy, továrny i skladovací haly a pravidelně je využívají také technické služby měst a vesnic. Vyberte si svou novou plošinu z naší nabídky.

Pronájem

Potřebujete si půjčit vysokozdvižnou plošinu? Využijte naší nabídky plošin k pronájmu. Plošinu si od nás můžete půjčit na den i delší dobu. Spolehněte se na plošinu od nás a ušetřete za nákup nové plošiny. V naší půjčovně nabízíme pouze prověřené servisované plošiny.

Bazar

Hledáte levnou vysokozdvižnou plošinu a katalogové ceny jsou pro vás příliš vysoké? Využijte možnosti koupit si bazarovou plošinu. Všechny bazarové plošiny z naší nabídky prošly odborným servisem a jsou plně funkční. Vyberte si za výhodnou cenu tu svou.

Servis

Vašim plošinám poskytneme profesionální servis a dodáme vám také veškeré náhradní díly. Vaši plošinu opraví a zprovozní školení technici. Nabízíme také záruční a pozáruční servis včetně víkendů a svátku. Po dobu opravy vám půjčíme náhradní plošinu. Kontaktujte nás.