Pracovní plošiny Plzeň

Zajišťujeme profesionální služby týkající se vysokozdvižných plošin. Ať už sháníte zcela nové plošiny nebo vám postačí bazarové stroje či jejich pronájem, obraťte se na nás. Máme tým školených profesionálů, kteří vám kromě výběru plošin zajistí i školení jejich manipulace nebo servis.

Prodej

Nebojte se investovat do vlastní plošiny. Naši zkušení technici vám poradí, který stroj je ideální pro vaše využití. Nabízíme nejširší výběr vysokozdvižných plošin v České republice. Plošiny jsou vhodné pro stavebnictví, malé i velké firmy, továrny i skladovací haly a pravidelně je využívají také technické služby měst a obcí.
Náš katalog zahrnuje plošiny pásové, přívěsné, nůžkové, teleskopické, autoplošiny i speciální plošiny a další typy. Stroje můžete navíc filtrovat podle jejich využití, pohonu nebo značky, jejich výběr tak máte maximálně usnadněný.

Pronájem

Pokud plošinu potřebujete výjimečně nebo jednorázově, podívejte se na naši nabídku vysokozdvižných plošin k pronájmu. V takovém případě se vám totiž pronájem vyplatí více. Díky tomu, že jsme pomáhali vybudovat síť spřátelených půjčoven plošin, zajistíme plošiny nejrůznějších typů a z různých modelových řad. Plošiny procházejí pravidelným servisem a údržbou a dostanete je vždy v perfektním pracovním stavu.

Bazar

Jestliže máte omezený rozpočet nebo nepotřebujete tak výkonný stroj, podívejte se na naši nabídku bazarových plošin. Použité plošiny procházejí kompletní kontrolou a servisem a jsou připravené kvalitně sloužit ještě dlouhou dobu. Samozřejmostí je platná dokumentace i zajištění servisu a dalších doplňkových služeb.

Servis

Pro vaše plošiny nabízíme kompletní servis a údržbu v jednom z nejmodernějších servisních středisek ve střední Evropě, které sídlí v Praze Horních Počernicích. Servis zajišťujeme ale také na dalších místech České republiky a na Slovensku. V našem skladu máme okolo 9 000 originálních náhradních dílů, které jsou připravené k okamžité expedici a použití.
V případě poruch vašeho stroje vám zajistíme náhradní stroj pro využití v době opravy, případně plošinu spravíme hned v místě jejího nasazení. Obrátit se na naše servisní specialisty můžete kdykoliv, včetně víkendů a svátků.