Pracovní plošiny Ostrava

V Ostravě a okolí pro vás zajišťujeme profesionální služby v oblasti vysokozdvižných plošin. Sháníte nové plošiny, postačí vám stroje z bazaru nebo potřebujete pracovní plošiny jen občas a chcete si nějaké pronajmout? Neváhejte nás kontaktovat. Naši vyškolení pracovníci vám pomohou s výběrem, připraví řešení na míru nebo zajistí školení na manipulaci s plošinou.

Prodej

Máme pro vás připravený široký výběr pracovních plošin. Využijete je ve stavebnictví, továrnách a skladovacích halách. Svoje uplatnění najdou v menších i velkých firmách. Pravidelně tyto stroje využívají i města a obce. V naší nabídce naleznete například přívěsné, nůžkové, pásové, teleskopické nebo kloubové plošiny. Nabízíme široký výběr všech druhů plošin, které snadno vyfiltrujete podle využití pohonu nebo značky. Snadno si tak vyberete, který stroj je pro vás ten pravý. Zároveň jsou vám k dispozici naši pracovníci, kteří vám ochotně s výběrem pomohou.

Pronájem

Pokud potřebujete vysokozdvižnou plošinu jen nárazově, nemusíte hned kupovat nový stroj. Připravili jsme pro vás bohatou nabídku plošin k pronájmu. Vysokozdvižné plošiny pravidelně kontrolujeme a díky tomu vám můžeme zaručit jejich perfektní stav.

Bazar

Máte omezenější rozpočet? Právě pro vás máme nabídku bazarových vysokozdvižných plošin. Každá plošina u nás prochází kompletní kontrolou a servisem, takže dostanete stoprocentně funkční stroj, který vám bude výborně sloužit a usnadní vám práci. Ke každé plošině vám navíc poskytneme dokumentaci deklarující její vynikající stav.

Servis

Pro všechny pracovní plošiny nabízíme kompletní servis a údržbu v našem středisku v pražských Horních Počernicích. Naše služby můžete využít i na dalších místech v České republice a na Slovensku. V centrálním skladu pro vás máme přes 9 000 originálních náhradních dílů. Během opravy vašeho stroje vám zajistíme náhradní plošinu. Obraťte se na nás kdykoli. Jsme vám k dispozici i během víkendů a svátků.

Nejbližší pobočka