Pracovní plošiny Olomouc

Jste z Olomouckého kraje a potřebujete pomoct s výběrem pracovní plošiny nebo jejím servisem? Neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme prodej i pronájem vysokozdvižných plošin, za výhodnou cenu u nás nakoupíte také bazarové plošiny. Potřebujete plošinu opravit nebo provést pravidelný servis? Spolehněte se na náš tým školených profesionálů a non-stop servisní linku.

Prodej

Investujte do vlastní plošiny. V Rothlehneru nabízíme nejširší výběr vysokozdvižných plošin v České republice. Plošiny jsou vhodné pro stavebnictví, malé i velké firmy, továrny i skladovací haly a pravidelně je využívají také technické služby měst a obcí.
V našem katalogu najdete nejrůznější typy plošin od autoplošin, nůžkových plošin, kloubových plošin, přes pásové a teleskopické plošiny, až po speciální plošiny. Pokud stroje využíváte častěji, vyplatí se vám investovat do kvalitní plošiny od osvědčené firmy, která vám zajistí i pozáruční servis.
Abychom vám výběr usnadnili, můžete stroje v nabídce volit rovnou podle jejich konkrétního využití. Pokud stále váháte, která plošina je pro vás ta pravá, kontaktuje naše specialisty.

Pronájem

V případě občasného využití pracovní plošiny využijte nabídky pronájmu. Spolupracujeme s celou řadou půjčoven po celé České republice a díky tomu dokážeme zajistit plošinu z jakékoli modelové řady. Pronajměte si takovou plošinu, jakou zrovna potřebujete a využijete. Nabízíme prověřené plošiny za výhodnou cenu. Plošiny procházejí pravidelným servisem a jsou udržované v nejlepším pracovním stavu. Vybraný stroj si můžete otestovat v místě jeho budoucího nasazení.

Bazar

Sháníte bazarovou vysokozdvižnou plošinu? U nás koupíte plně funkční a servisovanou bazarovou plošinu velice výhodně. Prohlédněte si náš bazar čítající okolo 150 strojů a vyberte si takovou plošinu, jakou potřebujete. Spolehněte se na kvalitní a prověřené stroje se zárukou – i zde je samozřejmostí servis a další doplňkové služby.

Servis

Porouchala se vám plošina? Svěřte ji do rukou našim školeným technikům. Nabízíme profesionální opravy a servis vysokozdvižných plošin s originálními i náhradními díly. Po dobu opravy vám zajistíme náhradní plošinu. Naše servisní služby můžete využít také o víkendech a svátcích, neváhejte nás proto kontaktovat kdykoli.

V Praze Horních Počernicích provozujeme jedno z nejmodernějších servisních středisek ve střední Evropě, servisní dílny máme ale také na dalších místech v České republice i na Slovensku. Naši pobočku naleznete i nedaleko Olomouce ve Velkém Újezdě. Na skladě máme přes 9 000 náhradních dílů a k dispozici 10 servisních vozidel, díky kterým mohou naši technici provádět servis i přímo v místě nasazení vaší plošiny.

Kde nás najdete?

Vyberte si z široké nabídky našich služeb a v případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte, společně můžeme vymyslet i řešení zcela na míru vašim potřebám.