Nabízíme vám prodej i pronájem vysokozdvižných plošin. Za výhodnou cenu u nás nakoupíte také bazarové plošiny. Potřebujete plošinu opravit nebo servisovat? Spolehněte se na náš školený tým profesionálů. Dodáme vám také originální a náhradní díly.

Prodej

Chcete koupit vysokozdvižnou plošinu? Prohlédněte si nejširší nabídku plošin v Česku. V našem katalogu najdete různé plošiny vhodné pro menší firmy, energetiku, stavebnictví, výrobní a skladovací haly i pro technické služby měst a vesnic. Využijte příležitosti nakoupit u největšího dodavatele plošin v ČR.

Pronájem

Potřebujete si půjčit vysokozdvižnou plošinu? Využijte naší nabídky plošin k pronájmu. Plošinu si od nás můžete půjčit na den i delší dobu. Spolehněte se na plošinu od nás a ušetřete za nákup nové plošiny. V naší půjčovně nabízíme pouze prověřené servisované plošiny.

Bazar

Sháníte bazarovou vysokozdvižnou plošinu? U nás koupíte plně funkční a servisovanou bazarovou plošinu velice výhodně. Prohlédněte si náš bazar a vyberte si takovou plošinu, jakou potřebujete. Spolehněte se na kvalitní a prověřené stroje se zárukou.

Servis

Potřebujete opravit plošinu? Spolehněte se na náš školený tým techniků. Poskytujeme servis všem typům vysokozdvižných plošin a dodáváme také originální i náhradní díly.  Můžete se na nás spolehnout i o svátcích a víkendech. Pokud budete potřebovat, zajistíme vám náhradní plošinu. Zavolejte nám nebo pošlete e-mail.