Nabízíme vám prodej i pronájem vysokozdvižných plošin. Za výhodnou cenu u nás nakoupíte také bazarové plošiny. Potřebujete plošinu opravit nebo servisovat? Spolehněte se na náš školený tým profesionálů. Dodáme vám také originální a náhradní díly.

Prodej

Prohlédněte si naši nabídku plošin renomovaných výrobců. V našem katalogu naleznete nejširší výběr plošin v Česku, ze kterých si vyberete správnou plošinu pro stavebnictví, energetiku, údržbu a další obory nebo plošinu do skladovacích a výrobních prostor.

Pronájem

Pronajmeme vám plošinu na míru vašim potřebám. Potřebujete plošinu jednorázově nebo jen na krátkou dobu a nákup by se vám nevyplatil? Pronajměte si takovou plošinu, jakou zrovna potřebujete a využijete. Nabízíme prověřené plošiny za výhodnou cenu.

Bazar

Pokud potřebujete koupit plošinu a máte k dispozici pouze omezený rozpočet, sáhněte po levnější plošině. Nabízíme vám bazarové plošiny za výhodných podmínek. Všechny plošiny z bazaru jsou plně servisované a prověřili jsme jejich funkčnost.

Servis

Potřebujete opravit plošinu? Spolehněte se na náš školený tým techniků. Poskytujeme servis všem typům vysokozdvižných plošin a dodáváme také originální i náhradní díly.  Můžete se na nás spolehnout i o svátcích a víkendech. Pokud budete potřebovat, zajistíme vám náhradní plošinu. Zavolejte nám nebo pošlete e-mail.