Nabízíme vám prodej i pronájem vysokozdvižných plošin. Za výhodnou cenu u nás nakoupíte také bazarové plošiny. Potřebujete plošinu opravit nebo servisovat? Spolehněte se na náš školený tým profesionálů. Dodáme vám také originální a náhradní díly.

Prodej

Prohlédněte si naši nabídku plošin renomovaných výrobců. V našem katalogu naleznete nejširší výběr plošin v Česku, ze kterých si vyberete správnou plošinu pro stavebnictví, energetiku, údržbu a další obory nebo plošinu do skladovacích a výrobních prostor.

Pronájem

Podívejte se na naši nabídku vysokozdvižných plošin k pronájmu. Pokud se vám nákup plošiny nevyplatí a plošinu potřebujete pouze jednorázově nebo na kratší dobu, využijte možnosti si ji pronajmout. Půjčujeme pouze prověřené a plně servisované plošiny.

Bazar

Sháníte bazarovou vysokozdvižnou plošinu? U nás koupíte plně funkční a servisovanou bazarovou plošinu velice výhodně. Prohlédněte si náš bazar a vyberte si takovou plošinu, jakou potřebujete. Spolehněte se na kvalitní a prověřené stroje se zárukou.

Servis

Vašim plošinám poskytneme profesionální servis a dodáme vám také veškeré náhradní díly. Vaši plošinu opraví a zprovozní školení technici. Nabízíme také záruční a pozáruční servis včetně víkendů a svátku. Po dobu opravy vám půjčíme náhradní plošinu. Kontaktujte nás.