Nabízíme vám prodej i pronájem vysokozdvižných plošin. Za výhodnou cenu u nás nakoupíte také bazarové plošiny. Potřebujete plošinu opravit nebo servisovat? Spolehněte se na náš školený tým profesionálů. Dodáme vám také originální a náhradní díly.

Prodej

Chcete koupit vysokozdvižnou plošinu? Prohlédněte si nejširší nabídku plošin v Česku. V našem katalogu najdete různé plošiny vhodné pro menší firmy, energetiku, stavebnictví, výrobní a skladovací haly i pro technické služby měst a vesnic. Využijte příležitosti nakoupit u největšího dodavatele plošin v ČR.

Pronájem

Podívejte se na naši nabídku vysokozdvižných plošin k pronájmu. Pokud se vám nákup plošiny nevyplatí a plošinu potřebujete pouze jednorázově nebo na kratší dobu, využijte možnosti si ji pronajmout. Půjčujeme pouze prověřené a plně servisované plošiny.

Bazar

Sháníte bazarovou vysokozdvižnou plošinu? U nás koupíte plně funkční a servisovanou bazarovou plošinu velice výhodně. Prohlédněte si náš bazar a vyberte si takovou plošinu, jakou potřebujete. Spolehněte se na kvalitní a prověřené stroje se zárukou.

Servis

Porouchala se vám plošina? Svěřte ji do rukou našim školeným technikům. Nabízíme profesionální opravy a servis vysokozdvižných plošin s originálními i náhradními díly. Po dobu opravy vám zajistíme náhradní plošinu. Naše servisní služby můžete využít také o víkendech a svátcích. Kontaktujte nás co nejdříve.