Nabízíme vám prodej i pronájem vysokozdvižných plošin. Za výhodnou cenu u nás nakoupíte také bazarové plošiny. Potřebujete plošinu opravit nebo servisovat? Spolehněte se na náš školený tým profesionálů. Dodáme vám také originální a náhradní díly.

Prodej

Investujte do vlastní plošiny. Nabízíme vám nejširší výběr vysokozdvižných plošin v České republice. Plošiny jsou vhodné pro stavebnictví, malé i velké firmy, továrny i skladovací haly a pravidelně je využívají také technické služby měst a vesnic. Vyberte si svou novou plošinu z naší nabídky.

Pronájem

Podívejte se na naši nabídku vysokozdvižných plošin k pronájmu. Pokud se vám nákup plošiny nevyplatí a plošinu potřebujete pouze jednorázově nebo na kratší dobu, využijte možnosti si ji pronajmout. Půjčujeme pouze prověřené a plně servisované plošiny.

Bazar

Pokud potřebujete koupit plošinu a máte k dispozici pouze omezený rozpočet, sáhněte po levnější plošině. Nabízíme vám bazarové plošiny za výhodných podmínek. Všechny plošiny z bazaru jsou plně servisované a prověřili jsme jejich funkčnost.

Servis

Porouchala se vám plošina? Svěřte ji do rukou našim školeným technikům. Nabízíme profesionální opravy a servis vysokozdvižných plošin s originálními i náhradními díly. Po dobu opravy vám zajistíme náhradní plošinu. Naše servisní služby můžete využít také o víkendech a svátcích. Kontaktujte nás co nejdříve.