Pracovní plošiny Brno

Sháníte plošinu nebo jiné služby spojené s vysokozdvižnými zařízeními? Obraťte se na naše specialisty, kteří vám rádi pomohou s výběrem nové i bazarové plošiny. Stroje si od nás můžete zapůjčit nebo nechat opravit. Specializujeme se na plošiny i náhradní díly od osvědčených dodavatelů a na výrobu autoplošin na míru.

Prodej

Chcete koupit vysokozdvižnou plošinu? Prohlédněte si nejširší nabídku plošin v Česku. V našem katalogu najdete různé plošiny vhodné pro menší firmy, energetiku, stavebnictví, výrobní a skladovací haly i pro technické služby měst a obcí. Vybrat si můžete nůžkové plošiny, kloubové plošiny, přívěsné i sloupové plošiny, ale také pásové a další speciální plošiny. Při výběru můžete filtrovat plošiny také podle dodavatele nebo pohonu.
V případě, že si nejste jistí svým výběrem, neváhejte se obrátit na naše specialisty. Ti vás provedou důležitými vlastnostmi plošiny a zvolí s vámi tu, která nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Pracujete-li ve specifickém oboru, zajistíme pro vás také autoplošinu na míru tak, aby obsahovala přesně to, co k práci potřebuje.

Pronájem

Jestliže potřebujete stroj pouze jednorázově nebo občas, využijte pronájmu pracovních plošin. Nabízíme okolo 1 400 plošin k zapůjčení a zároveň jsme partnery celé sítě půjčoven, díky čemuž vám zajistíme plošiny různých typů a modelových řad. Pokud využijete možnosti vypůjčení stroje, nemusíte se starat o žádné další věci. Naše plošiny k pronájmu procházejí pravidelnou údržbou a jsou tak vždy v perfektním pracovním stavu.

Bazar

Hledáte levnou vysokozdvižnou plošinu a katalogové ceny jsou pro vás příliš vysoké? Využijte možnosti koupit si bazarovou plošinu. Všechny bazarové plošiny z naší nabídky prošly odborným servisem a jsou plně funkční. Použité plošiny jsou vhodné i v případě, že nepotřebujete plošinu s tak vysokým výkonem, jaký mají nové stroje.
Důkladná repase zajistí, že vám plošina kvalitně poslouží ještě dlouhou dobu. Veškeré servisní a doplňkové služby zajistíme také na použité plošiny.

Servis

Všem plošinám poskytneme profesionální servis a dodáme vám také potřebné náhradní díly. Vaši plošinu opraví a zprovozní školení technici. Nabízíme záruční a pozáruční servis včetně víkendů a svátků. Po dobu opravy vám zajistíme náhradní stroj, nebo plošinu přijedeme opravit přímo na místo jejího nasazení. Pracujeme v Praze Horních Počernicích v jednom z nejmodernějších servisních středisek ve střední Evropě, ale máme pobočky také na dalších místech v České Republice a na Slovensku.

Kde je naše nejbližší pobočka?

Na skladě máme okolo 9 000 náhradních dílů, které jsou připravené k okamžité expedici a použití. Co se týká prodeje, ale i servisu, pracujeme pouze s ověřenými díly a stroji od osvědčených dodavatelů.
Máte-li pochybnosti ohledně výběru pracovní plošiny nebo jiných služeb, neváhejte se obrátit na naše specialisty, kteří vám rádi poradí.