Na této stránce jsme  připravili výběr plošin, které jsou nejčastěji poptávány pro potřeby komunálních činností jako je údržba veřejného osvětlení a dopravního značení, zeleně, správa obecního majetku a další údržbu veřejných prostor. Nejčastějšími zákazníky jsou města a obce nebo technické služby, dopravní podniky či živnostníci. Jedná se především o plošiny na automobilovém podvozku a přívěsné plošiny.

Naše společnost nabízí již od roku 1996 montáže nástaveb v ČR. Prohlídněte si zde příklady realizací nebo v sekci nástavby nejdete další. Dodali jsme pře 360 nástaveb realizovaných v ČR. Každá nástavba je jedinečná a vyrábíme ji na přání a na míru každému zákazníkovi.

Kompletní nabídku modelů všech plošin najdete v katalogu plošin.

Rádi Vám s výběrem plošiny poradíme, kdykoliv nás prosím kontaktujte.

Naposledy dodané 4 nástavby realizované naší firmou pro komunální služby

Pracovní plošina B200PX na podvozku IVECO 6 t CNG

Zákazník, který se zabývá údržbou veřejného osvětlení a městského mobiliáře, požadoval pro novou plošinu využití podvozku s pohonem CNG. Plošina B200PX s pracovní výškou 20,3m byla namontována na vhodný podvozek IVECO Daily.

Nástavba E140TJV, podvozek Ford Transit

Pro společnost, která se zabývá správou a údržbou komunikací, jsme dodali plošinu s pracovní výškou 14 m na skříňovém podvozku Ford Transit s celkovou hmotností do 3 500 kg.

Plošina E140P na podvozku Ford Ranger

Plošina E140P na podvozku Ford Ranger

Nástavby E140P na podvozku Ford Ranger s pracovní výškou 13 m a velkým stranovým dosahem jsou určeny především pro elektromontážní práce. Plošiny jsou vybaveny dvojitou izolací do 1000 V. Předností strojů je nosnost koše 250 kg v celém pracovním rozsahu.

Další příklady plošin, které jsou vhodné pro komunální činnosti