hinowa_1370
Model s označením LL13.70 je pracovní plošina z řady LightLift Performance. Hinowa tímto modelem doplňuje řadu o plošinu s nejmenší pracovní výškou a ambicí docílit velmi kompaktních rozměrů.
Základní parametry jsou: stranový dosah přes 7,0 metrů, pracovní výška 13,30 metrů, nosnost koše 230 kg v celém pracovním rozsahu, rychlejší pohybu a nový design odnímatelného pracovního koše. Plošina byla konstruována pro práce ve vnitřním i venkovním prostředí. Najde uplatnění všude tam, kde je potřeba malé nebo lehké zdvihací zařízení jako jsou například kostely, muzea a výstavní prostory s hrubými nebo nepravidelnými povrchy. Nový tvar pracovního koše se zaoblenými rohy umožňuje lepší přístup ke stěně.

Rozměr plochy nutné ke stabilizaci do pracovní pozice při ustavení opěr je 2,8 x 2,8 metru. Velmi malá je i transportní délka plošiny, bez pracovní koše jen 3,28 metru délky. Standardně je plošina vybavena pevným s šířkou 786 mm, ale na přání lze dodat s variabilním podvozkem o rozměrech 748 – 1100 mm.

LightLift 13.70 je k dispozici ve třech různých konfiguracích pohonu: benzinový pohon Honda iGX390 s výkonem 11,7 koní (8,7 kW), motor Hatz 1B40 s výkonem 10 koní (7,5 kW) a elektrický systém (3,6 kW) KW / h) poháněný lithium-iontovým akumulátorem.

Společnost Hinowa také věnovala velkou pozornost bezpečnosti obsluhy. Díky kontrole aktuálního náklonu plošina automaticky zpomaluje pohyby v nebezpečných podmínkách. Systém „SkyGuard“ proti zachycení chrání obsluhu v koši.

 

Více informací najdete zde