Sváteční provoz

Během svátečních dnů do 2.1.2020 má naše společnost omezený provoz. V případě nutnosti servisního zásahu volejte prosím tel 602 216 399.

Více

Dny s užitkovými vozy FORD

Jménem společnosti AUTOBOND GROUP a.s. si Vás dovolujeme pozvat na akci Dny s užitkovými vozy Ford. Předvedeme plošinu E140P na podvozku Ford Ranger.

Více

43 m pracovní výšky

Našemu zákazníkovi jsme dodali samohybnou plošinu dieselovou Haulotte H43RTJ PRO. Stroj, který se nepředává každý den!

Více

Dvě stejné, ale různé plošiny

V průběhu dvou dnů jsme předali dokončené dvě plošiny na Fordu Ranger. Dva stejné modely, dvě různá provedení. Stavíme nástavby na míru!

Více

Práce ve 29 m v těžkém terénu

Dodali jsme pracovní plošinu s bateriovým pohonem s pracovní výškou 29 m na plně terénním podvozku 4×4. Práce, která nás baví a děkujeme za zakázku.

Více

Největší servisní síť pro plošiny

Naše společnost neustále zvyšuje obraty realizovaných poprodejních služeb. Základem je široká servisní síť, která v roce 2018 dosáhla téměř 120 zkušených servisních techniků.

Více

Školení pro prodej a servis

Na začátku letošního roku proběhlo obsáhlé servisní školení servisních techniků skupiny ROTHLEHNER na poslední inovace Haulotte jako je model elektrické kloubové plošiny s pohonem 4×4.

Více

25 let Rothlehner

Rekordní rok 2018

Pro skupinu ROTHLEHNER byl rok 2018 v mnoha ohledech úspěšný. Rozvíjíme naši servisní síť i obchodní aktivity. Podařilo se nám prodat přes 1000 pracovních plošin.

Více

Mostní prohlížečka MOOG dva roky v provozu

Naše firma dokáže realizovat i netypické, technologicky a organizačně náročné dodávky. Mezi takové projekty patří i spolupráce s německým výrobcem mostních prohlížeček MOOG. V roce 2016 byla realizována dodávka mostního prohlížecího koše společnosti ŘSD. Teď slaví dva roky v provozu.

Více