Školení pro prodej a servis

Na začátku letošního roku proběhlo obsáhlé servisní školení servisních techniků skupiny ROTHLEHNER na poslední inovace Haulotte jako je model elektrické kloubové plošiny s pohonem 4×4.

Více

25 let Rothlehner

Rekordní rok 2018

Pro skupinu ROTHLEHNER byl rok 2018 v mnoha ohledech úspěšný. Rozvíjíme naši servisní síť i obchodní aktivity. Podařilo se nám prodat přes 1000 pracovních plošin.

Více

Mostní prohlížečka MOOG dva roky v provozu

Naše firma dokáže realizovat i netypické, technologicky a organizačně náročné dodávky. Mezi takové projekty patří i spolupráce s německým výrobcem mostních prohlížeček MOOG. V roce 2016 byla realizována dodávka mostního prohlížecího koše společnosti ŘSD. Teď slaví dva roky v provozu.

Více

Plošina pro energomontážní firmu

Dodali jsme další autoplošinu B240PX na podvozku Mercedes Benz Sprinter 4×4. Plošinu si u nás zadala firma, která se zabývá elektromontážními činnostmi.

Více

Autoplošina E179T na podvozku Iveco

Našemu zákazníkovi jsme dodali autoplošinu E179T na podvozku Iveco Daily. Splnili jsme všechna přání zákazníka, který využil možnosti konzultací u nás v Horních Počernicích přímo během výroby plošiny.

Více

Dodávka plošiny pro koleje a silnice

Dodali jsme další unikátní plošinu pro práce na kolejích, tramvajových tratích a zároveň na běžných silnicích. Plošina E170TJV na dvoucestném podvozku BOKIMOBIL byla vyrobena u nás v Horních Počernicích.

Více

Pět stovek v SICO RENT

Náš dlouholetý partner – největší česká půjčovna společnost SICO – s námi symbolicky oslavila svůj 500. stroj v pronájemním parku.

Více

Plošina E180TJ a podvozek Mercedes Benz

V roce 2017 jsme vyrobili několik nástaveb E180TJ na robustním podvozku Mercedes Benz 4×4. Plošina má velkou nosnost koše, stranový dosah a zvýšenou izolaci pro práce pod napětím.

Více

Pozvánka na Jičínský veletrh 2017

Již tradičně se účastníme společného setkání nástavbářů v Jičíně v areálu firmy KOBIT. Zveme Vás k neformálnímu povídání na naší expozici.

Více