Dieselová kloubová plošina HA 16 RTJ
První dodávky samohybných plošin na český a slovenský trh se uskutečnily koncem 90. let. Využití samohybných plošin, dieselových i elektrických, bylo v porovnání se Západní Evropou u nás ve velkém skluzu. Růst počtu těchto strojů v půjčovnách a u stavebních firem znamenal i postupné zvýšení efektivity výstavby halových konstrukcí. V dnešním době, téměř po 15 letech od první dodávky samohybné plošiny, si umí málokdo představit stavbu logistických celků bez využití této moderní zdvihací techniky.
Společnost Haulotte si od počátku udržuje pozici vedoucího inovátora v kloubových samohybných plošinách. Rozsáhlý program získávání zpětné vazby od uživatelů plošin, umožňuje provádět inovace, které reagují na požadavky trhu.

V roce 2014 byly uvedeny kloubové plošiny nové generace. Po pozitivní odezvě dochází k rozšíření inovací i na další modely v řadě.

Nové koncepční změny snižují především výrazným způsobem provozní náklady strojů v jejich životním cyklu.

HA16 RTJ_06
Úspor je dosaženo instalací nejmodernějších pohonných agregátů Kubota. Servisní náklady snižuje využití spolehlivých komponentů renomovaných výrobců BOSCH, SAUER DANFOSS, HYDRAFORCE, DEUTSCH a dalších. Provozní úspory jsou dále dány snížením časů jednotlivých servisních úkonů a zkrácením doby vyhledávání závad. Stroje využívají moderní generaci řídící elektroniky s možností vzdálené realtime diagnostiky.
Z hlediska obsluhy stroje byl kladen zvýšený důraz na bezpečnost práce a prevenci rizik při zachování jednoduchého, přehledného a spolehlivého systému ovládání.
Dieselová kloubová plošina HA 16 RTJ PRO
HA20 RTJPRO - nahled
Jako výrazný bezpečnostní prvek vyvinula společnost Haulotte zařízení, které aktivně chrání obsluhovatele v pracovním koši proti specifickému riziku tzv. chycení do pasti (přimáčknutí obsluhovatele k zábradlí pracovního koše po kolizi s pevnou překážkou ve výšce). Active Shield Bar je patentovaným zařízením a je možné ho instalovat na všechny modely kloubových strojů Haulotte.
Pro všechny typy plošin poskytujeme autorizovaný servis a dodávky náhradních dílů. Servisní centrála v Praze Horních Počernicích patří k nejmodernějším servisním střediskům pracovních plošin ve střední Evropě. K dispozici je také 10 servisních vozidel a sklad náhradních dílů s 9000 položkami. Společně s kolegy z německé servisní sítě Liftmanager, která je aktivní i v okolních státech, tvoří nejsilnější servisní skupinu specializovanou pouze na servis pracovních plošin ve Střední Evropě.

Všichni u nás v ROTHLEHNERu jsou připraveni postarat se o Vaše požadavky při práci ve výškách. Již více jak 22 let.

Přejete si získávat pravidelné informace z našeho světa plošin?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.