V rámci své modré strategie společnost Haulotte oznamuje uvedení dvou nových modelů pracovních nůžkových plošin PULSEO. Terénní nůžkové plošiny HS15 E a HS18 E integrují jedinečné vlastnosti a rozšiřují řadu možností, a to jak z hlediska aplikace, tak z hlediska pracovní nezávislosti. Jejich plně elektrická architektura nabízí vynikající hnací výkon.

Nůžkové plošiny HS15 E a HS18 E se vyznačují zvýšenou nosností pracovního koše, která uspokojí i ty nejnáročnější aplikace: opláštění, izolace, údržbářské práce atd. Mohou zvedat až 750 kg (1 650 lb) nákladu a až 4 osoby.

Nůžkové plošiny HS15 E a HS18 E jsou určené pro práci v každém terénu, mají stoupavost až do sklonu až 45%. Kyvná náprava přizpůsobuje polohu předních kol nerovnému terénu a udržuje tak optimální trakci. Pohon všech kol poskytuje maximální točivý moment a zajišťují vynikající rozložení výkonu stroje. V situacích, kdy se obsluhovatel musí vypořádat s nízkou přilnavostí terénu, zajistí manuální uzávěrka diferenciálu zvýšenou trakci. Pracovní plošiny PULSEO lze s garancí bezpečnosti použít s opěrami na svahy až do 5 °.