Jsme jednou z dceřiných firem společnosti ROTHLEHNER Arbeitsbühnen GmbH, která sídlí v německém Massingu. Mateřská firma byla založena v roce 1976. Svými prodejními a servisními výkony se firma ROTHLEHNER dostala ve velmi silné konkurenci na jedno z předních míst v Německu. Firma prodala přes 6000 pracovních plošin. V současné chvíli je největší servisní sítí pracovních plošin v Německu.
Česká společnost ROTHLEHNER pracovní plošiny byla založena v roce 1992. Firma začínala s jedinou plošinou a jediným zaměstnancem, současným jednatelem panem Zbyňkem Tomáškem.
Koncepce firmy je založena na prodeji široké škály pracovních plošin, kvalitním servisním zázemí a úzkém a trvalém vztahu s dlouholetými dodavateli pracovních plošin.

Prohlédněte si naši nabídku pracovních plošin. Chcete-li nás navštivit nebo nám poslat poptávku, neváhejte nás kontaktovat.

Logo Rothlehner

Naším mottem je „Koncepce pro Vaši budoucnost…“

Motto vyjadřuje jednoduše poslání naší společnosti. Celkovým přístupem společnosti i každého jednotlivého člena týmu chceme garantovat našim zákazníkům jistotu správné investice při využití pracovních plošin, které dodáváme.