GSR

Nástavby na automobilových podvozcích GSR

Naše firma je výhradním dovozcem plošin GSR na automobilovém podvozku již od roku 1997. Nabídka nástaveb GSR zahrnuje ocelové teleskopy, klouby a speciální výložníky s JIB rameny v pracovních výškách 12 – 36 m montovaných na podvozcích dodávkových, skříňových nebo klasických nákladních automobilů. Široká paleta použitých silničních podvozků jako např. Nissan, Ford, Iveco, Mercedes Benz, MAN nebo terénních podvozků s náhony 4×4 umožňuje zákazníkům zvolit optimální kombinace pracovní výšky, hmotnosti, druhu pohonu a průjezdnosti. Předností dodávaných plošin GSR je vedle nadstandardních technických parametrů robustnost, přesné ovládání a snadná obsluha. Plošiny mají dobré pracovní charakteristiky a především prověřenou kvalitu. Další podstatnou vlastností je jednoduchá, nenáročná údržba a dostupnost náhradních dílů. Od roku 1997 jsme dodali přes 430 nástaveb na podvozku.

E140P
denka lift

Přívěsné plošiny DENKA LIFT

Sortiment DENKA LIFT tvoří ucelená řada přívěsných teleskopických pracovních plošin. Výrobce DENKA LIFT má tradici již od roku 1980. Velmi úzká spolupráce s tímto výrobcem v roce 2013 vyústila k převzetí celé značky a výroby naší skupinou ROTHLEHNER. Tuto techniku s pracovními výškami od 12 do 30 m lze velmi úspěšně využít díky vynikajícím technickým parametrům, na všech stavbách a při údržbě hal, průmyslových areálů a historických objektů, při provádění klempířských a natěračských prací. Plošiny DENKA LIFT jsou velmi lehké hliníkové teleskopické pracovní plošiny poháněné ekologickým akumulátorovým pohonem. Vynikají minimálními transportními rozměry a nízkou hmotností. Nelze opomenout ani jednoduchou obsluhu a údržbu, spolehlivost a odzkoušenou životnost přívěsů DENKA LIFT. Zvláštní kategorii sortimentu tvoří velmi úzká zařízení s pracovními výškami 16 – 28 m a s průjezdnými rozměry odpovídajícími velikosti běžných dveří. Českým a slovenským zákazníkům jsme dodali přes 260 plošin DENKA LIFT.

DK18
haulotte

Samohybné nůžkové a kloubové plošiny HAULOTTE

Jsme výhradním dovozcem samohybných plošina HAULOTTE. Jedná se o největšího evropského výrobce samohybných plošin s nejširším sortimentem nůžkových, kloubových a teleskopických plošin s akumulátorovými nebo dieselovými pohony 2 x 2 nebo 4 x 4. Široká paleta pracovních výšek a nosností umožňuje uspokojit požadavky všech zákazníků. Samohybné plošiny lze využít jak pro montáže a údržby hal, tak pro práce v nejtěžším terénu při výstavbě. Připočteme-li do kategorie samohybných zařízení ještě speciální samohybné kloubové a teleskopické plošiny s řiditelnou přední i zadní nápravou, nenalezneme činnost, kterou bychom do výšky 43 m nedokázali stroji HAULOTTE pokrýt. Na český a slovenský trh jsme dodali přes 1250 plošin HAULOTTE.

HT28RTJ

europelift

Praktické přívěsné plošiny Europelift

Tato maďarská společnost Europelift vyrábí praktické přívěsné plošiny s jednoduchou kloubovou konstrukcí ramene, které pak exportuje do celé Evropy. Skupina Rothlehner je jejím Českým exkluzivním distributorem.

europelift
PB

Samohybné nůžkové a kloubové plošiny PB LIFTTECHNIK

Speciálně pro účely údržby a manipulace uvnitř logistických celků a skladových hal byly vyvíjeny úzké elektrické pracovní plošiny německého výrobce PB LIFTTECHNIK. Výsledkem je ucelená řada konstrukčně neobvyklých elektrických nůžkových pracovních plošin určených pro práce v uzavřených objektech s pracovními výškami 12, 15, 17, 19 a 22,5 m. Plošiny vynikají nízkou hmotností, velmi malými průjezdnými rozměry a průjezdná šířka je i u stroje s nejvyšší pracovní výškou pouhých 1,2 m. Plošiny řady TOP 12 jsou tedy vhodné tam, kde je třeba pracovat a pojíždět s velkou nosností koše ve velké pracovní výšce a navíc ve stísněném prostoru. Plošiny jsou velmi úspěšně užívány v půjčovnách v Evropě, ale i v ČR a SR. PB Lifttechnik vyvinul i ojedinělou řadu nůžkových plošin s vynikajícím řešením samonivelačních terénních podvozků 4×4 s velkou nosností a poháněných akumulátory. Stroje mohou být na stavbě od jejího zahájení až po dokončení vnitřních instalací.

PB
hinowa

Kloubové plošiny na pásovém podvozku Hinowa

Italský výrobce je naším dodavatelem plošin na pásovém podvozku. Spolupráci jsme zahájili v roce 2015. Tento typ strojů se těší vzrůstající oblibě kvůli kompaktním rozměrům a schopnostem v terénu. Stroje jsou koncipovány pro náročné až extrémní nasazení.

hinowa_1370
almac logo

Nůžkové plošiny na pásovém podvozku  ALMAC

ALMAC je italská společnost, která v roce 2014 uvedla na trh kon- cepci kompaktních nůžkových pracovních plošin určených pro práce v interiéru i exteriéru. Jedná se o nůžkové speciální plošiny, které svojí konstrukcí rozšiřují možnosti nasazení nůžkových plošin. Naše společnost je výhradním zástupcem od roku 2015. Plošiny jsou vybaveny pásovými podvozky a systémem automatického nivelování do pracovní polohy bez stabilizačních opěr.

850-HE
bronto

Nástavby na podvozcích BRONTO

Finská firma BRONTO SKYLIFT s nabídkou nástaveb pracovních plošin až do pracovní výšky 112 m vyrobila a prodala 4500 kusů pracovních plošin v celosvětově uznávané absolutně nejvyšší kvalitě. Díky své spolehlivosti můžete potkat tato zařízení v požárních útvarech všech velkoměst světa. Průmyslové nástavby používají významné průmyslové podniky a výrobky BRONTO nechybí ani v žádné větší půjčovně pracovních plošin v Evropě. Společnost BRONTO pečlivě vybírá svoje obchodní partnery, proto nás velmi potěšilo, že naše firma se stala výhradním distributorem značky BRONTO pro ČR a SR v segmentu průmyslových plošin. Naši servisní technici prošli náročným několika stupňovým servisním školením a stali jsme se certifikovaným servisním partnerem BRONTO. Doposud jsme dodali 5 ks nástaveb s pracovní výškou nad 36 m.

bronto
falcon

Speciální úzké plošiny FALCON SPIDER

Firma Falck Smidt byla založena v roce 1935 se specializací výroby plošin pro armádu. Postupně se vypracovala v předního světového výrobce plošin pro vnitřní využití s pracovní výškou nad 30 m. Naše společnost zastupuje značku na českém a slovenském trhu od roku 2005. Plošiny jsou koncipovány jako kolové nebo pásové s velmi kompaktními rozměry. Jedná se o velmi specifické stroje, které nacházejí uplatnění při údržbě obchodních a zábavních komplexů, bank a letišť prakticky na všech kontinentech světa.

flacon