Pro přímý dotaz k pronájmu volejte:

602 687 547

pronajem@rothlehner.cz

Nabízíme plošiny z vlastního pronájemního parku v bezvadném technickém stavu. Plošiny rádi zavezeme, proškolíme na místě vaše pracovníky.  Jsme připraveni na běžné zakázky i speciální projekty.
Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné plošiny k pronájmu, kontaktujte prosím našeho dispečera nebo využijte odpovědní formulář.

Elektrické nůžkové plošiny

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Plošina vhodná pro úzké prostory a transport výtahy díky malé hmotnosti. Práce uvnitř.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Plošina vhodná pro úzké prostory (šířka 78 cm). Práce uvnitř i venku na pevném podkladu.

Nosnost 350 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Plošina vhodná pro úzké prostory. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu.

Nosnost 450 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Univerzální plošina s velkou výdrží. Pro práce uvnitř i venku na pevném podkladu.

Nosnost 350 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Pojezd v každé pracovní výšce. Pro práce uvnitř i venku na pevném podkladu.

Nosnost 350 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Pro práce uvnitř na pevném podkladu. Předností je pojezd v každé pracovní výšce.

Nosnost 400 kg, 2 osoby. Typické použití: všechny profese TZB. Šířka pouze 1,2m. Pro práce uvnitř i venku na pevném podkladu.

Dieselové nůžkové plošiny

Nosnost 450 kg, 3 osoby. Typické použití: dokončovací venkovní práce TZB. Pojezd v každé pracovní výšce. Úzká dieselová plošina. Pro práce na nerovném podkladu.

Nosnost 700 kg, 4 osoby. Typické použití: opláštění hal. Pojezd v každé pracovní výšce. Pro práce na nerovném podkladu a náročném terénu.

Nosnost 500 kg, 4 osoby. Typické použití: opláštění hal. Pro práce na nerovném podkladu a náročném terénu. STAR a STOP z koše plošiny. Možnost vyrovnání opěrami.

Nosnost 500 kg, 4 osoby. Typické použití: opláštění hal. Pro práce na nerovném podkladu a náročném terénu. STAR a STOP z koše plošiny. Možnost vyrovnání opěrami.

Nosnost 200 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 3,5 m. Typické použití: dokončovací práce a údržba. Plošina vhodná pro úzké prostory (šířka 99 cm). Práce uvnitř i venku na pevném a rovném podkladu.

Nosnost 225 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 5,1 m. Typické použití: dokončovací práce a údržba. Práce uvnitř i venku na pevném a rovném podkladu.

Nosnost 220 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 7,2 m. Typické použití: dokončovací práce a údržba. Práce uvnitř i venku na pevném a rovném podkladu.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 7,2 m. Typické použití: dokončovací práce a údržba. Předností stroje je sklopné rameno koše s natáčením do strany. Práce uvnitř i venku na pevném a rovném podkladu.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 8,5 m. Typické použití: dokončovací práce a údržba. Dlouhá výdrž baterií. Práce uvnitř i venku na pevném a rovném podkladu.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 8,3 m. Typické použití: výstavba a dokončovací práce. Výkonná dieselová plošina určená pro venkovní stavební činnosti.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 12,2 m. Typické použití: výstavba a dokončovací práce. Nejmodernější dieselová plošina na trhu. Určená pro venkovní stavební činnosti.

Nosnost 250 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 6,1 m. Nástavba vhodná i do terénu. Velká nosnost koše ve své kategorii. Řidičské oprávnění B.

Nosnost 200 kg, 2 osoby. Velký stranový dosah: 12,1 m. Řidičské oprávnění B. Zapůjčení možné bez obsluhy. Snadné ustavení díky jednoduchým kolmým opěrám.

Velký stranový dosah: 8,7 m s 300 kg v koši (2 osoby). Řidičské oprávnění B. Zapůjčení možné bez obsluhy. Snadné ustavení díky jednoduchým kolmým opěrám.

Nosnost 250 kg, 2 osoby. Velký stranový dosah: 13,1 m. Řidičské oprávnění B. Snadné ustavení díky jednoduchým kolmým opěrám a automatické stabilizaci.

Nosnost 120 kg, 1 osoba.  Stranový dosah: 6,7 m. Plošina vhodná pro úzké prostory. Projede běžnými dveřmi 80 cm. Pohon 230 V. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo.

Nosnost 200 kg, 2 osoby.  Stranový dosah: 6,1 m. Pohon 230 V. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo, možnost Vaší vlastní dopravy.

Nosnost 200 kg, 2 osoby.  Stranový dosah: 11,1 m. Pohon baterie a 230 V. Nejoblíbenější plošina ve své kategorii. Snadné ovládání. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo, možnost Vaší vlastní dopravy.

Nosnost 200 kg, 2 osoby.  Stranový dosah: 10 m. Pohon baterie a 230 V. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo, možnost Vaší vlastní dopravy.

Nosnost 200 kg, 2 osoby.  Stranový dosah: 11,4 m. Pohon baterie a 230 V. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo, možnost Vaší vlastní dopravy.

Nosnost 200 kg, 2 osoby.  Stranový dosah: 11,6 m. Pohon baterie a 230 V. Přívěsná plošina s nejvyšší výškou na trhu. Práce uvnitř i venku na pevném podkladu. Přívěs za běžné vozidlo, možnost Vaší vlastní dopravy.

Nosnost 250 kg, 2 osoby. Typické použití: venkovní použití, travnaté plochy, velké nerovnosti, nakloněné plochy. Vhodná do stísněných prostor, šířka nepřesahuje 80 cm. Univerzální nůžková plošina s benzínovým pohonem a 230V.

Nosnost 250 kg, 2 osoby. Automatické vyrovnání při jízdě bez nutnosti opěr. Typické použití: venkovní použití, travnaté plochy, velké nerovnosti, nakloněné plochy. Univerzální nůžková plošina s benzínovým pohonem a 230V.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 6,3 m. Automatické vyrovnání opěr. Typické použití: venkovní použití, travnaté plochy, velké nerovnosti, nakloněné plochy. Univerzální pásová kloubovo teleskopická plošina s benzínovým pohonem a 230V.

Nosnost 230 kg, 2 osoby. Stranový dosah: 7,5 m. Automatické vyrovnání opěr. Typické použití: venkovní použití, travnaté plochy, velké nerovnosti, nakloněné plochy. Univerzální pásová kloubovo teleskopická plošina s benzínovým pohonem a 230V s překlenutím 7,8 m.

Nosnost 3200 kg. Univerzální manipulátor s malými průjezdnými rozměry a s dostatečnou manipulační výškou 10 m.

Nosnost 4000 kg. Univerzální manipulátor s automatickým vyrovnáváním sklonu při jízdě. Manipulační výška 17 m.

Pronajměte si od nás pracovní plošinu. Nabízíme vám celý sortiment pracovních plošin k pronájmu na libovolnou dobu. Najdete u nás nůžkové, kloubové i přívěsné plošiny a nástavby na podvozku. Pokud si nevyberete v naší půjčovně, kontaktujte nás a my vám zprostředkujeme pronájem plošiny z našich partnerských půjčoven.

Díky možnosti pronájmu si zachováte pracovní flexibilitu, aniž byste museli do technického vybavení příliš investovat. Naše plošiny k pronajmutí jsou udržované v perfektním stavu a připravené na práci v náročných podmínkách.

Předností pronájmu u nás je odborný, rychlý a spolehlivý servis pracovních plošin. Servis je vám plně dostupný po celou dobu pronájmu plošiny. V případě, že by nebylo možné případnou závadu odstranit, jsme připraveni ve velmi krátkém termínu zajistit náhradní zdvihací zařízení.

Pro přímý dotaz k pronájmu volejte:

Dispečer pronájmu – 602 687 547

email: pronajem@rothlehner.cz     Nefunguje plošina? Volejte servis 602 216 399! Nejste spokojení s naší službou? Volejte 602 289 300!